Brand Distribution

Raszyńska 12/7,
02-026 Warszawa

import, export, handel krajowy

Brand Distribution jest rodzinną firmą istniejącą na rynku od 2003r. Jesteśmy jedną z największych firm zajmujących się zarówno sprzedażą eksportową, jak i handlem krajowym. Główną domeną działalności naszej firmy są produkty z zakresu FMCG.

Obecnie firma obejmuje swym zasięgiem rynki Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych i Kanady, Ameryki Południowej, Afryki, Australii, Azji oraz wszystkich krajów arabskich.

Firma Brand Distribution Sp. z o.o. zajmuje się handlem środkami higieniczno-dezynfekującymi, kosmetykami, artykułami toaletowymi, chemią gospodarczą, środkami czystości a także napojami i słodyczami. Świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie. Osiągamy to poprzez ciągłe inwestowanie w najnowszą infrastrukturę i technologię. Zatrudniamy wykształconych pracowników, doskonale znających specyfikę handlu rynku FMCG. Nasi Handlowcy mówią płynnie w wielu językach co gwarantuje profesjonalną obsługę oraz pomaga przy wyborze odpowiednich produktów. Kontakt z nami możliwy jest poprzez: telefon, e-mail, Skype, ICQ oraz wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej. Naszymi klientami na całym świecie są: duże sieci handlowe, hurtownie, dystrybutorzy, sklepy detaliczne, a także rynek HORECA. Wszyscy nasi kontrahenci traktowani są indywidualnie, z uwzględnieniem ich potrzeb i oczekiwań. Nasi Klienci, którzy przekonali się już o naszych możliwościach wiedzą, że mamy niezbędne centrum logistyczne oraz pracowników nieustannie poszukujących nowych rynków zbytu.

Brand Distribution
Raszyńska 12/7
02-026, Warszawa
mazowieckie
Polska


http://www.branddistribution.pl
NIP:
REGON: 141237900
Spółka z o.o.
Import, Export, Hurt, Detal, Usługi