Wesołkowo Sala Zabaw

verified_user
Al.Jana Pawła II 1
44-335 Jastrzebie Zdroj, Polska

Firmy podobne do Wesołkowo Sala Zabaw

Pro Games - Amusement Machines Jastrzebie Zdroj
Rybnicka 17, Jastrzebie Zdroj
We manufacture and supply amusement machines for many years, we have worked wit…

Wesołkowo Sala Zabaw Informacje o firmie

Ogólne informacje

WESOŁKOWO oferuje radość, swobodę i niezwykły czas dzieciom. U nas pociechy mają okazję aktywnie spożytkować swoją energię, ćwiczyć koordynację wzrokowo ruchową, umiejętności manualne oraz integrować się z rówieśnikami. Jako jedyni w Naszym mieście sprawujemy opiekę nad dziećmi bawiącymi się w Naszej Sali Zabaw. W tym czasie organizujemy im zabawy grupowe i indywidualne.

Wyposażenie WESOŁKOWA zostało dobrane w trosce o walory edukacyjne i bezpieczeństwo każdego dziecka w wieku od 2-11 lat. Posiadamy zjeżdżalnie, tunele, basen z kolorowymi piłeczkami, trampolinę i wiele innych atrakcji. Wszystkie zabawki oraz sprzęt rozrywkowy znajdujący się w WESOŁKOWIE posiada wymagane atesty i jest certyfikowany, co zapewnia bezpieczną zabawę na placu. Rodzice mogą w tym czasie swobodnie skorzystać z naszej kawiarenki posiadającej dostęp do internetu (WiFi) lub pójść na zakupy, do kina itp.

W naszej Sali Zabaw można również zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy. Na solenizantów i ich gości czekają dwie specjalnie do tego celu przygotowane salki oraz animatorzy prowadzący całe urodziny według wybranej fabuły.

Al.Jana Pawła II 1 Jastrzebie Zdroj

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
10:00 - 19:00
Wtorek:
10:00 - 19:00
Środa:
10:00 - 19:00
Czwartek:
10:00 - 19:00
Piątek:
10:00 - 19:00
Sobota:
10:00 - 19:00
Niedziela:
12:00 - 19:00
Numery telefonów
Strony
Kategorie
centrum rozrywki sala zabaw kryty plac zabaw

Wesołkowo Sala Zabaw Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę