F.T.U.H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów

verified_user
Wolności 75
39-300 Mielec, Polska
local_parking
10 miejsc parkingowych

Produkty z firmy F.T.U.H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów

F.T.U.H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma z doświadczeniem, która dostarcza swoim partnerom niezawodnych rozwiązań w zakresie transportu drogowego towarów. Nasza flota oraz zespół to doświadczeni pracownicy i sprawne pojazdy. Posiadamy własną flotę złożoną głównie z zestawów drogowych tandem i jumbo do przystosowanych do transportu przestrzennych towarów z racji na powiększoną kubaturę załadunku przy standardowych 24t obciążenia.

>Ponadto również samochody ciężarowe z windą, busy towarowe, zestawy typu tir firanki i plandeki oraz inne pojazdy przystosowane do przewozu i transportu towarów. Firma nasza działa i rozwija się dynamicznie od 1996r w branży transportowej. Obecnie firma MaxTrans to również spedycja. Profesjonalni spedytorzy oferują wyjątkowo atrakcyjne warunki współpracy i w pełni optymalizują koszty i czasy dostaw towarów. To doświadczony, ambitny i sprawny zespół, który w oparciu o własną flotę obsługuje wiele firm i producentów w zakresie przewozu towarów. Transport krajowy i zagraniczny, w tym głównie transport do Austrii, ale również inne kraje europejskie i transport Słowacja, Węgry czy też systematyczny kierunek jakim jest transport na Ukrainę. Firma nasza obsługuje także transport towarów z i do Anglii.

W pełni doposażeni realizujemy ładunki całopojazdowe jak również wykonujemy transport drobnicowy towarów.

Lokalnie nasza firma to własna stacja paliw, na której obsługujemy klientów w zakresie wynajmu samochodów. Wynajem samochodów osobowych, a w ofercie wynajmu także samochody dostawcze i ciężarowe. Posiadamy pełne niezbędne ubezpieczenie oraz bogatą ofertę dostosowaną do potrzeb klientów. Wypożyczalnia samochodów MaxTrans to profesjonalna obsługa w zakresie rent a car w mieście Mielec.

Firma oferuje

Transport, spedycja i wynajem samochodów

Firma poszukuje

Partnerów biznesowych, producentów w zakresie transportu towarów

Wolności 75 Mielec

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
7:00 - 17:00
Wtorek:
7:00 - 17:00
Środa:
7:00 - 17:00
Czwartek:
7:00 - 17:00
Piątek:
7:00 - 17:00
Parking
Firma posiada parking o pojemności ok. 10 miejsc
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
1996
Forma aktywności
Usługi, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Prywatny zakład
NIP
8171037184
Kategorie
Firma transportowa Usługi spedycyjne
Słowa kluczowe
transport międzynarodowy, transport krajowy, spedycja, wypożyczalnia samochodów, wypożyczalnia samochodów osobowych, wypożyczalnia samochodów dostawczych, wynajem samochodów, rent a car, transport Austria, transport Anglia, transport Węgry, transport Słowacja, transport Ukraina, transport drobnicowy