TOMSYSTEM Sp. z o.o.

verified_user
6 polubień
2 ulubione
Al. Gen. Okulickiego 14
35-206 Rzeszów, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do TOMSYSTEM Sp. z o.o.

SZWED Sp. z o.o. Rzeszów
Gen. Maczka 6, Rzeszów
Pomagamy w spawaniu i cięciu metali. Oferujemy asortyment z obszaru szeroko roz…

TOMSYSTEM Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma Tomsystem Sp. z o.o. została założona na początku 2007 roku w związku z widocznym zapotrzebowaniem na profesjonalną obsługę firm oraz ośrodków szkoleniowych na terenie Polski południowo-wschodniej, z zakresu szeroko rozumianej techniki przemysłowej i spawalniczej. Od momentu powstania spółka stawiała sobie za cel kompleksową obsługę podmiotów nie tylko w zakresie sprzedaży i dostaw ale również optymalizacji i unowocześnienia procesów produkcyjnych.

Filozofię firmy oddaje najlepiej motto - ,,Więcej niż sprzedaż". Głównym profilem działalności od momentu powstania stała się technika spawalnicza. Firma Tomsystem nawiązała współpracę z czołowymi europejskimi producentami urządzeń spawalniczych oraz pozostałych urządzeń z dziedziny automatyki i robotyzacji procesów spawalniczych.

W chwili obecnej firma Tomsystem jest wyłącznym partnerem handlowym na terenie Polski południowo-wschodniej jednego z czołowych producentów urządzeń spawalniczych w Europie – niemieckiej firmy EWM. Współpraca z firmą EWM, oferującą szereg innowacyjnych rozwiązań z zakresu modernizacji procesu spawania umożliwia firmie Tomsystem zaoferowanie partnerom handlowym najnowocześniejszych rozwiązań znacznie wpływających na unowocześnienie i komfort pracy jak również optymalizację kosztów.

Profil działalności spółki nie ogranicza się jednak wyłącznie do sprzedaży urządzeń, materiałów spawalniczych cz też gazów technicznych, w ofercie znajduje się bowiem szereg gotowych jak również możliwych do adaptacji pod konkretne zapotrzebowanie klienta rozwiązań z zakresu robotyzacji, automatyzacji, jak również mechanizacji procesów produkcyjnych. Firma dba o regularne dokształcanie pracowników z zakresu nowości technicznych dzięki czemu dysponuje doskonale wykształconą kadrą pozwalającą na przeprowadzanie zawansowanych technicznie projektów z szeroko rozumianych procesów technicznych. Polityka ciągłego zwiększania kwalifikacji zawodowych pracowników oraz współpraca z wyspecjalizowanymi partnerami biznesowymi umożliwia spółce kompleksowe merytoryczne oraz techniczne wsparcie klientów.

Profil działalności spółki od momentu powstania ukierunkowany został także na współpracę z jednostkami badawczo-rozwojowymi. Zdaniem władz spółki taka współpraca idealnie wpisuje się w politykę podwyższania dobrych standardów biznesowych oraz umożliwia jakże cenną wymianę doświadczeń pomiędzy środowiskiem biznesu a instytucjami naukowymi udowadniając zarazem, że są to dwie niezbędne oraz uzupełniające się sfery życia gospodarczego.

Al. Gen. Okulickiego 14 Rzeszów

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:30 - 15:30
Wtorek:
07:30 - 15:30
Środa:
07:30 - 15:30
Czwartek:
07:30 - 15:30
Piątek:
07:30 - 15:30
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus
Forma aktywności
Usługi
Forma prawna
Prywatna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
NIP
5170201295
Kategorie
sklep z artykułami spawalniczymi dostawca gazów technicznych
Słowa kluczowe
Firma,

TOMSYSTEM Sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę