Tawerna Orłowska

verified_user
3643 polubień
11089 ulubione
Orłowska 3
81-522 Gdynia, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Tawerna Orłowska

Kapitan Cook Gdynia
Al.Jana Pawła II/2, Gdynia
None
Tawerna Gdynia Gdynia
Aleja Jana Pawła II 11, Gdynia
Zapraszamy do "Zielonej Tawerny" w samym sercu Gdyni. U nas zjesz domowe śniada…
Tłusta Kaczka Gdynia
ul. Spółdzielcza 2, Gdynia
Tłusta Kaczka wyjątkowa restauracja oferująca kuchnię polską, jakiej dotychcza…
Restauracja Swojski Smak Gdynia
Władysława IV 1/5, Gdynia
Nasza Restauracja jest autorskim pomysłem właścicieli, którzy pewnego wrześniow…

Tawerna Orłowska Informacje o firmie

Ogólne informacje

Spędzając czas w Trójmieście warto wybrać się na spacer do Orłowa. Jest to jedna z najstarszych dzielnic Gdyni. Podobno nazwę swoją zawdzięcza dramatycznej walce orłów, która wydarzyła siew XVII wieku. Właśnie w Orłowie w lutym 2005 roku został zorganizowany przetarg i konkurs na zagospodarowanie terenu nad samym morzem. Najbardziej spodobała się architektura naszego budynku, którą wykonała firma Stal Projekt pod kierunkiem pana Adama Jowanowskiego. Po długich i burzliwych debatach z mieszkańcami Orłowa ruszyliśmy w maju 2006.
Nasza Tawerna to wyjątkowo położone miejsce nad samym morzem. Budynek ma 2 kondygnacje. Przytulny bar na dole i utrzymaną w marynistycznym klimacie salę restauracyjną u góry. Z naszego dużego tarasu , delektując się różnorodną kuchnią , możemy z jednej strony podziwiać malowniczy Klif , a z drugiej Molo istniejące od 1934 roku i Scenę Letnią Teatru Miejskiego imienia Witolda Gąbrowicza w Gdyni. W tej wyjątkowej scenerii w okresie letnim odbywają się przedstawienia teatralne. Obok restauracji u ujścia rzeki Kaczej mieści się niewielka Przystań Rybaków. To właśnie z tego miejsca prosto z sieci, na nasze stoły trafiają świeżo złowione turboty, dorsze , flądry, śledzie i łososie, które przygotowujemy dla Państwa według życzenia. Oferujemy również ryby prosto z wędzarni.
Dla koneserów kuchni śródziemnomorskiej proponujemy szeroki wybór owoców morza. Aby smakowały one wyjątkowo korzystamy z doświadczeń różnych kontynentów, wysyłając naszych kucharzy na szkolenia kulinarne. Dla sympatyków tyko morskich pejzaży znajdzie się wiele dań mięsnych. Czas oczekiwania umili Państwu doborowa karta win włoskich, lub spacer po okolicy do czasu aż nasz peager da znać że "podano do stołu". Chętnie zorganizujemy dla Państwa imprezy okolicznościowe.

Orłowska 3 Gdynia

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
11:00 - 23:00
Wtorek:
11:00 - 23:00
Środa:
11:00 - 23:00
Czwartek:
11:00 - 23:00
Piątek:
11:00 - 23:00
Sobota:
11:00 - 23:00
Niedziela:
11:00 - 23:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Restauracja polska, Restauracja europejska, Restauracja z owocami morza

Tawerna Orłowska Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę