RADOMSKA SZKOŁA ROCK'A

verified_user
CHAŁUBIŃSKIEGO 15E /4
26-600 Radom, Polska
Poproś o informacje

RADOMSKA SZKOŁA ROCK'A Informacje o firmie

Ogólne informacje

Radomska Szkoła Rocka’a to miejsce niezwykłe, klimat tutaj tworzą ludzie i muzyka. Założycieli szkoły połączyła pasja, początki nie były jednak łatwe… Pierwsze spotkania odbywały się w garażu, wspomnienia, które towarzyszą tamtym czasom to świetna zabawa, pierwsze dźwięki i przenikliwe zimno….Później RSR zmieniała lokalizację, aż (miejmy nadzieję) na dłużej zainstalowała się przy Sienkiewicza 8.

Założyciele, nauczyciele i uczniowie tworzą jeden team. Wspólny mianownik to muzyka. Każdy kto chce nauczyć się grać ( gitary, perkusje, klawisze – wybór jest spory) lub/i śpiewać otrzyma tutaj wsparcie. Doświadczeni muzycy Radomskiej Szkoły Rock’a służą radą i pomocą wszystkim, którzy odważą się przekroczyć progi szkoły…..jest się czego bać?

To niezwykła szkoła. W razie konieczności, działa praktycznie całodobowo. Jest potrzeba to siedzimy do bólu. Niekiedy kawa leje się hektolitrami, a pobliska spaghetteria Gusto nie nadąża uzupełniać makaronowych zapasów, bowiem wszyscy zaangażowani w rozmaite projekty, przedsięwzięcia i koncerty zamieszkują w szkole.

Próbom towarzyszy dobra zabawa, wszystko łączy pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Zarząd szkoły jest otwarty, dlatego chętnie włącza się w radomskie i nie tylko inicjatywy, gdzie promowany jest talent i umiejętności uczniów RSR. Wsparcie techniczne od lat zapewnia najstarszy w mieście i najlepiej zaopatrzony sklep muzyczny PIANOLA, działania promocyjne to domena zaprzyjaźnionej agencji reklamowej VENA oraz drukarni SKAUT.PL

Merytorycznie, uczniowie RSR również mają się na kim wzorować. W naszych salach prób, często można spotkać członków znanych zespołów min. Iry, Grażyny Łobaszewskiej, zespołu Pawła Kukiza i Pod Strzechą - pomogą, pouczą, pogadają. Muzyka jest Twoją pasją? Nie czekaj! Dołącz do Nas!

CHAŁUBIŃSKIEGO 15E /4 Radom

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
13:00 - 20:00
Wtorek:
13:00 - 20:00
Środa:
13:00 - 20:00
Czwartek:
13:00 - 20:00
Piątek:
13:00 - 20:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube
Forma prawna
Dobrowolne stowarzyszenie
KRS
0000445316
Kategorie
Szkoła Instytucja edukacyjna