Świat Piw

verified_user
ul. Poniatowskiego
37-450 Stalowa Wola, Polska
Poproś o informacje

Świat Piw Informacje o firmie

Ogólne informacje

Naszą pasją jest piwo, zarówno jego pochodzenie, jakość, smak, aromat, ale nie tylko. Od wielu lat podróżujemy po kraju i Europie w poszukiwaniu najwyższej jakości piw. Poznajemy niezwykłe miejsca, ale przede wszystkim pełnych pasji ludzi- piwowarów, którzy piwo tworzą, a nie produkują. Wszystko po to, aby te najlepsze trafiły na Wasze półki i stoły i zaspokoiły nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Swoją ofertą chcemy przybliżyć Klientom fascynujący świat piw. Oferta Świata Piw skierowana jest do wszystkich tych, którzy pragną urozmaicić swój dotychczasowy asortyment, którzy cenią sobie najwyższą jakość produktów, ich walory smakowe, sensoryczne oraz chcą się wyróżnić na lokalnym rynku, oferując swoim Klientom coś więcej niż proponuje konkurencja. Proponujemy naszym Klientom tylko te piwa, które pochodzą z małych, regionalnych browarów, warzonych tradycyjnymi metodami z najwyższej jakości surowców. Dlatego też Świat Piw oferuje szeroki asortyment wysokiej jakoś piw niepasteryzowanych, miodowych, pszenicznych i smakowych pochodzących niemal z każdego regionu Polski...

ul. Poniatowskiego Stalowa Wola

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
NIP
8133368387
Regon
180057747
Kategorie
dystrybutor piwa

Świat Piw Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę