INSTYTUT RATOWNICTWA RAD MAR

verified_user
1020 polubień
414 ulubione
ul. Józefa 15/11
92-207 Łódź, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do INSTYTUT RATOWNICTWA RAD MAR

Travel Golf Łódź
ul. Sterlinga 27/29, Łódź
Jesteśmy tour operatorem, który od kilku lat z powodzeniem umożliwia golfistom …
Muzeum Fabryki Łódź
Drewnowska 58, Łódź
Muzeum Fabryki w Łodzi to wyjÄ…tkowe miejsce gdzie historia splata siÄ™ z tera…
Ogólnopolska Giełda Jachtów Łódź
Żeglarska 9, Łódź
Profesjonalny żeglarski portal ogłoszeniowy. Precyzyjna wyszukiwarka ułatwia zn…
X-Press Coureiers O/Łódź Łódź
Łagiewnicka 54/56/lok.23, Łódź
Świadczymy usługi kurierskie lokalne, krajowe i międzynarodowe. Pełna oferta na…

INSTYTUT RATOWNICTWA RAD MAR Informacje o firmie

Ogólne informacje

NZOZ „SACHMET” jest Zakładem Opieki Zdrowotnej posiadającym bogate doświadczenie w dziedzinie ratownictwa medycznego. Dzieje się tak za sprawą wykwalifikowanego zespołu ludzi, stanowiącego serce firmy, który reprezentuje różnego rodzaju zawody medyczne. Dzięki takiemu doborowi profesjonalistów jesteśmy w stanie zapewnić wysoki standard naszych usług.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SACHMET" to instytucja zajmująca się:
- transportami medycznymi,

W skład pełnego zakresu usług naszej firmy wchodzą:
· transport medyczny i sanitarny na terenie Polski
· transport medyczny międzynarodowy
· transport na badania i do szpitali
· przewóz chorych do domów opieki, hospicjów
· transport niepełnosprawnych
Usługi wykonywane są rzetelnie i bezpiecznie, zawsze w asyście ratowników medycznych. Zapewniamy:
· transport chorego (z łóżka do łóżka)
· pełne bezpieczeństwo w trakcie transportu
· najwyższej jakości ambulanse z wyposażeniem
· wygodne nosze oraz krzesła kardiologiczne
Każde zgłoszenie dalekiego transportu jest rozpatrywane oraz wyceniane indywidualnie, nasza kadra dobierana jest w zależności od rodzaju transportu i zapotrzebowania.

- zabezpieczaniem medycznym imprez sportowych oraz kulturalnych,

Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012 r. w sprawie minimalnych wymagań dotyczących zabezpieczenia pod względem medycznym imprezy masowej.) nakłada na organizatora obowiązek zapewnienia zabezpieczenia medycznego podczas imprezy. Z przyjemnością przejmiemy na siebie ten obowiązek i pomożemy Państwu przygotować odpowiednią ilość sił i środków, abyście mogli zająć się programem.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie, jako dostawca usług medycznych w obszarze zabezpieczania imprez, w tym imprez masowych. Impreza związana ze zgromadzeniem w jednym miejscu i czasie dużej grupy ludzi, to wspólnie skoordynowane przedsięwzięcie, które podejmowane jest przez organizatora imprezy oraz firmę medyczną zapewniającą odpowiednio dobrany i wyposażony zespół medyczny, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom imprezy.
Dysponujemy specjalistycznym sprzętem. Naszą kadrę stanowi czynny zawodowo personel medyczny posiadający odpowiednie kwalifikacje zgodne z wymogami ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym oraz doświadczenie w zakresie postępowania w wypadkach mnogich i masowych. Liczbę ratowników oraz lekarzy i rodzaj zabezpieczenia każdorazowo dostosowujemy do potrzeb i wymagań naszych Klientów, biorąc pod uwagę wielkość wydarzenia. Zapewniamy obecność karetek wraz z zespołami w czasie trwania imprezy, jak również możliwość ewentualnego przetransportowania osób poszkodowanych do szpitala.
Odpowiedni rodzaj zabezpieczenia medycznego zostanie dobrany przez specjalistę ratownictwa medycznego, tak by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo na organizowanej przez Państwa imprezie.
Organizujemy swoją pracę na podstawie wcześniej ustalonego planu działań ratowniczych stworzonego w zależności od specyfiki wydarzenia.

- szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy oraz kursami Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

Centrum Szkoleniowe "SACHMET" zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu pierwszej pomocy, dokształcających z zakresu medycyny ratunkowej dla służby zdrowia, kursów BHP i PPOŻ.
Instruktorzy prowadzący szkolenia mają za sobą wiele lat pracy zawodowej w ratownictwie medycznym jak i dużą praktykę w prowadzeniu zajęć dla różnych grup społecznych i wiekowych. Stale dążymy do doskonałości poprzez opracowywanie nowych materiałów programowych, własne doskonalenie na kursach zawodowych, pozyskiwanie nowego sprzętu szkoleniowego, rejestracje i zdobywanie nowych uprawnień przez Centrum. Wszystkie te działania mają na celu umożliwienie Państwu jak najlepsze przeszkolenie i uzyskanie zaświadczeń ukończenia kursów, które będą honorowane przez jak największą ilość instytucji.
Z naszych usług korzystały już takie instytucje jak: Real, Rexam, Dachser, szkoły podstawowe, przedszkola.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą medyczną lekarzy oraz ratowników medycznych pracujących także w zespołach Pogotowia Ratunkowego.
Są to ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy, w stanach zagrożenia życia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.sachmet.pl

ul. Józefa 15/11 Łódź

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
NIP
7281487344
Regon
100647129
Słowa kluczowe
Podróże i transport, Służba ratunkowa, Przychodnie podstawowa opieka zdrowotna

INSTYTUT RATOWNICTWA RAD MAR Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę