Restauracja Radecki

verified_user
Tkacka 12
70-556 Szczecin, Polska
Poproś o informacje

Restauracja Radecki Informacje o firmie

Ogólne informacje

Obecna oferta restauracji to kuchnia międzynarodowa z przewagą smaków włoskich i polskich. Legendarne danie to zupa Leśnego Dziadka, której sprzedanych ilości nie jesteśmy wstanie zliczyć. Dzięki dużemu doświadczeniu międzynarodowemu staramy się co jakiś czas zaoferować zupełnie coś nowego. Bazujemy na produkcie świeżym dostarczanym przez firmę, która ma ponad 100 lat doświadczenia w zapewnianiu asortymentu o jak najwyższej świeżości i jakości. U nas zjesz polędwice Kobe, Charolais, la Marocha, Angus Beef, ryby takie jak Barwena, Papugoryba Dwubarwna, Red Snaper, Turboty itp.

Dwa razy w tygodniu przyjeżdżają produkty certyfikowane Kat. 48h( są dostarczone w 48 godzin od złowienia do restauracji z morza śródziemnego i północnego). Zapraszamy do naszej restauracji naszą pasją jest gotowanie i odkrywanie nowych smaków.

Restauracja Radecki to nie tylko kuchnia, ale również firma rodzinna gdzie już II pokolenie pisze swoją historię. Firmę założył Zbigniew Radecki w roku 2006 po 25 latach pracy w Polsce i Niemczech. Pracę rozpoczął w 1988 roku w restauracji Roma w miejscowości Cesarskiej Putbus na wyspie Rugi. Praktyki nabywał pod okiem uzdolnionych kucharzy jak Salvatore La Ferrera z Włoch. Jak każda kariera w kuchni i jego rozpoczęła się od podstaw czyli zmywaka by następnie piąć się wyżej w umiejętnościach kucharskich. Po 4 latach przyjął stanowisko szefa kuchni. Otwierał restauracje włoskie w Niemczech w miejscowościach Ahlbeck, Heringsdorf, Rostock, Warnemunde, Borkum. Do polski powrócił w 1998 roku by otworzyć restaurację Avanti, następnie Astoria Międzyzdroje i w roku 2000 Club Grand Cru. W którym stworzył zespół ze współpracowników, z którymi już wcześniej dzielił kuchnie, do nich dołączył Mistrz Świata Cukierników Janusz Profus. Wykorzystując duże doświadczenie międzynarodowe zdobyli wiele laurów w tym: dotarcie do finałów mistrzostw kucharzy do 24 lat w Nantes, mistrzostwo Polski Kelnerów, Rekord Guinessa w budowie domu z piernika, Jedna z najlepszych restauracji w Polsce wg. miesięcznika Sukces, Elle, Wprost. Wielu znakomitych kucharzy dzięki temu zdobyło swoje doświadczenie by móc je przekazać innym pracując jako szefowie kuchni w renomowanych restauracjach Europy.

Warunki posiadania i użytkowania KARTY VIP
1.Kartą może posługiwać się wyłącznie właściciel niniejszej karty.
2.W przypadku zagubienia karty właściciel traci przywileje związane z jej posiadaniem.
3.Kartą można posługiwać się wyłącznie w Restauracji Radecki.
4.O korzystaniu z KARTY VIP trzeba poinformować obsługę przed zamówieniem lub prośbą o rachunek. Jeśli rachunek zostanie zamknięty przed okazaniem KARTY VIP, gość będzie musiał uregulować należność na własny koszt.
5.Środki na karcie są ważne przez rok, w momencie upływu terminu ważności Restauracja Radecki nie ponosi odpowiedzialności za ich utratę.

Tkacka 12 Szczecin

Restauracja Radecki Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę