Restauracja Tartuffo

verified_user
Pasaż Rzeszów Słowackiego 16
35-060 Rzeszów, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Restauracja Tartuffo

Warsztat Pizza Wraps&Burritos Rzeszów
Dębowa 4, Rzeszów
Warsztat Pizza - Jedzenie na telefon rzeszów Catering. Zamów pizze kebab burrit…
Telepizza Poland Sp. z o.o. Rzeszów
Piłsudskiego 31, Rzeszów
Nie wiesz co na obiad? Pozwól sobie na chwilę odpoczynku i zamów jedną z naszyc…
Pizzeria Don Vito Rzeszów
Rejtana 33, Rzeszów
Pizzeria Don Vito jest obecna na rzeszowskim rynku od 2002 roku. Restauracja of…

Restauracja Tartuffo Informacje o firmie

Ogólne informacje

Restauracja Tartuffo to jedno z najpiękniejszych i najciekawszych punktów na kulinarnej mapie Rzeszowa. Położona przy tętniącej życiem ulicy Słowackiego w sąsiedztwie zabytkowych ulic starówki Rzeszowa
Łączy w sobie niepowtarzalny modernistyczny design, doskonałą kuchnie i dobre brzmienie muzyki na żywo, które łączą różne gatunki muzyczne o zaskakującej barwie JAZZ, BLUES, ROCK, COVER.Kuchnia restauracji Tartuffo to połączenie dwóch światów tradycyjnego i nowoczesnego smaku. Cała inspiracje nieskończone pokłady kreatywności czerpiemy z natury. Używając najlepszych produktów tworzymy rzeczy innowacyjne i nowoczesne, a jedocześnie zadziwiająco znajome.
Kuchnia restauracji Tartuffo - w naszym menu znajdą Państwo dania kuchni włoskiej wzbogacone sezonowymi dodatkami, oraz specjały kuchni polskiej, której najlepszym przykładem jest słynna kaczka z karmelizowanymi jabłkami z nutą żurawiny i aromatem goździków

Pasaż Rzeszów Słowackiego 16 Rzeszów

Restauracja Tartuffo Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę