Hurtownia Książek i Dewocjonaliów św. Paweł

verified_user
Bitwy Oliwskiej 33a
80-339 Gdańsk, Polska
local_parking
24 miejsc parkingowych
Poproś o informacje

Hurtownia Książek i Dewocjonaliów św. Paweł Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma z tradycjami, dostarczająca na Polski i Europejski rynek wysokiej jakości produkty w rozsądnych cenach. W naszej ofercie znajdziesz wszystko co związane jest z wiarą chrześcijańską i Kościołem Katolickim. Jeśli szukasz świecy i szatki na Chrzest, świecy i szaty na Komunię Świętą, czy wartościowego prezentu na ślub - dobrze trafiłeś! Zapraszamy na hurtpawel.pl i do sklepu stacjonarnego - znajdziecie tam Państwo także szeroki wybór książek o tematyce katolickiej (w tym duży wybór książek dla dzieci).

Firma oferuje

W naszej bogatej ofercie znajdziesz, m.in.: obrazy (różne rozmiary), obrazki, ikony (różne rodzaje); pamiątki na różne okazje (Chrzest, Komunia Święta, Bierzmowanie, Ślub, Prymicja); medaliki; świece ołtarzowe, świece okolicznościowe, gromnice; figury i figurki; kielichy, pateny, kadzielnice (i inne paramenty liturgiczne); różańce i koronki; ornaty i szaty liturgiczne; książki, gry. multimedia i wiele, wiele innych.

Bitwy Oliwskiej 33a Gdańsk

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:30 - 17:00
Wtorek:
08:30 - 17:00
Środa:
8:30 - 17:00
Czwartek:
8:30 - 17:00
Piątek:
8:30 - 17:00
Sobota:
9:00 - 14:00
Parking
Firma posiada parking o pojemności ok. 24 miejsc
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
1995
Forma aktywności
Hurt, Detal
Forma prawna
Prywatny zakład
Regon
190885821

Hurtownia Książek i Dewocjonaliów św. Paweł Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę