Idylla Śląsk - roboty ziemne, usługi podnośnikiem, transport, utrzymanie infrastruktury

verified_user
Kozielska 2B
44-156 Sierakowice, Polska
Poproś o informacje

Idylla Śląsk - roboty ziemne, usługi podnośnikiem, transport, utrzymanie infrastruktury Informacje o firmie

Ogólne informacje

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej szerokiej oferty kulinarnej oraz wypoczynku w kompleksie hotelowym. Obok smacznej kuchni i doskonałych warunków wypoczynkowych specjalizujemy się w organizacji wszelkich imprez okolicznościowych.

Część restauracyjną kompleksu tworzą dwie klimatyzowane sale, a ich gustowny wystrój opatrzony elementami drewnianymi oraz trofeami myśliwskimi sprawia, że przebywanie w nich w połączeniu ze smaczną kuchnią staje się prawdziwą przyjemnością. Do dyspozycji gości hotelu jak i restauracji przewidziano duży parking zlokalizowany obok budynku. Restauracja czynna jest codziennie w godzinach 12.00 - 21.00.

Część hotelowa "Zajazdu Idylla" to przytulne, nowocześnie wyposażone pokoje. Do dyspozycji gości przewidziano jedenaście pokoi dwuosobowych oraz cztery apartamenty. Wszystkie pokoje posiadają osobne łazienki, telewizję satelitarną, telefon oraz dostęp do bezprzewodowego internetu (hasło dostępne w recepcji/u obsługi). Istnieje możliwość zarezerwowania części hotelowej dla gości imprez okolicznościowych.

Pytania i rezerwacje pod numerem tel. 32 238 40 90, tel. kom. 697 618 375 (przyjmujemy zamówienia na wynos/odbiór osobisty).

info@zajazdidylla.pl
www.zajazdidylla.pl

Kozielska 2B Sierakowice

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
06:30 - 18:00
Wtorek:
06:30 - 18:00
Środa:
06:30 - 18:00
Czwartek:
06:30 - 18:00
Piątek:
06:30 - 18:00
Sobota:
06:30 - 18:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus youtube
Kategorie
wykonawca robót ziemnych

Idylla Śląsk - roboty ziemne, usługi podnośnikiem, transport, utrzymanie infrastruktury Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę