Ristorante "Sicilia"

verified_user
Adama Mickiewicza 9
35-064 Rzeszów, Polska

Ristorante "Sicilia" Informacje o firmie

Ogólne informacje

Ristorante Sicilia to miejsce niepowtarzalne, które pozwoli Państwu przenieść się do pełnej słońca i pachnącej owocami morza Sycylii. Inspiracją do jej powstania była miłość do Italii i odkrywana, podczas wieloletnich podróży, wspaniała kuchnia włoska. Sycylia to wyspa wyjątkowa i pełna uroku. Podstawą tamtejszej kuchni są warzywa i owoce, charakterystyczne dla kuchni śródziemnomorskiej. Obok powszechnie wykorzystywanych pomidorów bardzo cenione są również bakłażany oraz papryka. Na Sycylii znajdują się także największe obszary winnic w całych Włoszech, a najsłynniejsze tradycyjne wino Sycylii - stworzone przed dwoma wiekami - to Marsala. Jest szeroko wykorzystywane w wielu przepisach kulinarnych, a jego wersja vergine lub solera jest również znakomitym aperitifem.
Podstawą dobrej kuchni sycylijskiej są składniki. Muszą być dobrej jakości, oryginalne czyli wyprodukowane we Włoszech oraz - co najważniejsze - świeże.
Oczekiwania naszych Gości są dla nas najważniejsze, dlatego o jakość i przygotowanie potraw dba szef kuchni: Danilo Catalano – dyplomowany kucharz z regionu Catania na Sycylii Jego zamiłowanie do zawodu oraz pasja do gotowania stanowią dla Państwa gwarancję niezapomnianych doznań kulinarnych i miłych chwil spędzonych w naszej restauracji.
Ristorante Sicilia – cząstka Sycylii w samym centrum Rzeszowa.

Benvenuti!!!!

Adama Mickiewicza 9 Rzeszów

Godziny otwarcia
Wtorek:
13:00 - 22:00
Środa:
13:00 - 22:00
Czwartek:
13:00 - 22:00
Piątek:
13:00 - 23:00
Sobota:
13:00 - 23:00
Niedziela:
13:00 - 22:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
restauracja sycylijska kuchnia włoska

Ristorante "Sicilia" Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę