Dach-Deker

verified_user
ul. T. T. Jeża 11
43-300 Bielsko-Biała, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Dach-Deker

AZBEST-USUWANIE 516-18-55-63 Bielsko-Biała
, Bielsko-Biała
Kontakt pod numerem +48 533 590 600 jesteśmy firmą specjalizującą się w usuwani…

Dach-Deker Informacje o firmie

Ogólne informacje

Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych rozpoczęliśmy w 1991 roku. 1 stycznia z dumą obchodziliśmy dwudziestopięciolecie działalności, w trakcie której setki inwestycji zostało oddanych do użytku. Przez ostatnie lata nadaliśmy nową jakość licznym pokryciom dachowym, a każde z nich odebrano bez zastrzeżeń i niezawodnie służy do dnia dzisiejszego.

Nie jesteśmy jedyni na rynku, ale jako jedyni dajemy 10-letnią gwarancję na wykonane przez nas pokrycia dachowe. Przywiązanie do najlepszych rzemieślniczych tradycji łączymy z nowoczesną technologią, doskonaląc się wraz z biegiem czasu. Potwierdzeniem tego są niezbędne certyfikaty i pozwolenia oraz liczne wyróżnienia, będące odzwierciedleniem naszej solidności.

ul. T. T. Jeża 11 Bielsko-Biała

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus
Kategorie
dekarz

Dach-Deker Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę