On Sp. z o.o.

verified_user
Hetmańska 13
35-045 Rzeszów, Polska

Firmy podobne do On Sp. z o.o.

Solar Masters Project Rzeszów
św. Huberta 63, Rzeszów
Rzeszowska firma Solar Masters Project oferuje kompleksową usługę z zakresu fot…
DomowaEnergia.pl Rzeszów
Miłocińska 1, Rzeszów
Cechą paneli fotowoltaicznych jest wytwarzanie prądu elektrycznego który może b…
DSM Własna Energia Rzeszów
Aleja Armii Krajowej 20, Rzeszów
Spółka DS Energia dostarcza kompletne systemy fotowoltaiczne jak i poszczególne…
CYCOŃ DAWID, ML SYSTEM DAWID CYCOŃ Rzeszów
Magiczna 38, Rzeszów
Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządza…

On Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

On Sp. z o.o. została założona w Polsce w 2008 roku, w wyniku połączenia pasji, wiedzy i doświadczenia w branży odnawialnych źródeł energii. Firma jest jedną z najbardziej uznanych i doświadczonych firm w polskiej branży fotowoltaicznej.

Naszym celem jest dostarczanie niezawodnych źródeł energii i świadczenie usług eksperckich dla instytucji komercyjnych, sektora publicznego, organizacji humanitarnych oraz zastosowań domowych. Oferujemy długotrwałe rozwiązania zapewniające szybki zwrot z inwestycji. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej pozwala na dostarczenie wypróbowanych i przetestowanych rozwiązań, dzięki którym możliwy jest szybki zwrot z inwestycji oraz korzystny wpływ na środowisko.

Współpracowaliśmy do tej pory z wieloma instytucjami i jednostkami sektora publicznego, spółkami giełdowymi, developerami, architektami, właścicielami ziemi i nie tylko. Dostarczamy kompletne usługi pod klucz, od planowania do dostawy sprzętu i instalacji paneli fotowoltaicznych na konkretnym podłożu.

Zespół naszych doświadczonych i wykwalifikowanych inżynierów, projektantów i konsultantów jest w stanie pomóc Ci na każdym etapie inwestycji fotowoltaicznej. Nasi konsultanci przechodzą cykliczne szkolenia, które pozwalają im być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Jest to szczególnie ważne przy wyborze właściwych rozwiązań.

Hetmańska 13 Rzeszów

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus youtube
Kategorie
dostawca sprzętu do pozyskiwania energii słonecznej

On Sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę