MiaandLou

verified_user
Kołobrzeska 25E
80-390 Gdańsk, Polska

MiaandLou Informacje o firmie

Ogólne informacje

Mia&Lou to marka, która powstała w 2015 roku ale w mojej głowie rosła dobrych kilka lat. Moja pasją jest szycie i od zawsze chciałam, aby pasja stała się sposobem na życie.

Tak też się stało:)

Prowadzę warsztaty szycia dla dzieci i dorosłych realizując w ten sposób potrzebę dzielenia się z innymi swoją wiedzą. Uwielbiam patrzeć, jak ludzie cieszą się z tego, że zrobili coś sami. Wkładają w to całe swoje serce i to jest najpiękniejszy moment w tej pracy.

Jestem również mamą dwójki wspaniałych dzieci, dzięki którym wiem już co w życiu jest najważniejsze. To z myślą o nich stworzyłam markę Mia&Lou zajmującą się projektowaniem oraz szyciem akcesoriów i tekstyliów dla dzieci. Tworzenie przestrzeni dla najmłodszych, która będzie funkcjonalna, prosta i piękna sprawia mi ogromna radość.

Stworzenia sześciu pierwszych kolekcji zajęło mi wiele miesięcy. Wyszukanie odpowiednich tkanin, dostawców oraz opracowanie prototypów każdej kolekcji pochłonęło niezliczone ilości godzin

Wszystkie rzeczy są produkowane w Polsce z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów, tak aby spełniały one Wasze oczekiwania.

Kolekcje są w dużej mierze oparte na skandynawskiej prostocie. Wysokiej klasy materiały i prosta forma to główne cechy charakterystyczne marki. Każdą z kolekcji możecie modyfikować zmieniając układ tkanin lub ich kolorystykę. Chcę, aby każdy mógł dostosować projekt do swoich własnych potrzeb i upodobań. Jeśli macie pomysły na inne akcesoria, które chcielibyście mieć w pokoikach Waszych pociech to piszcie, spełnimy wszystkie marzenia.

Mam nadzieje, że spodoba się Wam magiczny świat Mia&Lou i zechcecie pozostać w nim na dłużej.

Ewa Deja

Kołobrzeska 25E Gdańsk

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook

MiaandLou Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę