Dzx.pl Sp. z o.o.

verified_user
Pomorska 58
70-812 Szczecin, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Dzx.pl Sp. z o.o.

Smila s.c. Szczecin
Zielonogórska 12, Szczecin
Sklep fryzjerski i hurtownia on-line bogatą ofertą artykułów do włosów w którym…
Ancon Mała Architektura Miejska Jania Andrzej Szczecin
Ancon jest ogólnopolskim dostawcą i producentem urządzeń komunalnych i elementó…
WowHouse Szczecin
Powrotna 14, Szczecin
Wowhouse- dla Ciebie, dla Domu to sklep internetowy, w którym wszystko jest moż…
Interdom Sp. z o.o. Szczecin
Generała Józefa Sowińskiego 78, Szczecin
Interdom - inteligentny dom dla każdego.

Dzx.pl Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma DZX dysponuje maszynami Kornit Digital – wiodącego producenta przemysłowych rozwiązań do druku bezpośredniego na odzieży. Od rozpoczęcia działalności w 2010r., mieliśmy okazję współpracować z wieloma krajowymi i zagranicznymi markami odzieżowymi oraz agencjami reklamowymi. Z naszych usług korzystają obecnie firmy z całej Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych, Kanady czy Chin. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, poparte tysiącami wykonanych nadruków.

Technologia
Dysponujemy najnowszej generacji maszynami Kornit – unikalnymi w Polsce. Maszyny Kornit zaprojektowane są specjalnie z myślą o druku na tekstyliach. Gwarantują one powtarzalną, najwyższą jakość wydruków. Naszą pracę opieramy o technologię NeoPigment, zapewniającą znacznie większą trwałość nadruku niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań.

Oferta
Wykonujemy nadruki na materiałach własnych lub dostarczonych przez Klienta, stosując innowacyjną technikę DTG. Realizujemy zarówno zamówienia hurtowe, jak i indywidualne. Prowadzimy sklep internetowy Koszulkomat.eu, oferujący odzież męską, damską, dziecięcą i gadżety z dowolnymi – autorskimi lub gotowymi, nadrukami. Działamy na skalę międzynarodową.

Misja
Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań o bezkonkurencyjnej jakości i trwałości, dbając o możliwie najniższe koszty, także w przypadku niewielkich nakładów. Aby spełnić oczekiwania naszych międzynarodowych Partnerów, musimy działać szybko, kompleksowo i bezbłędnie. Misję tę realizujemy, dzięki zaawansowanym maszynom drukującym, niemal nieograniczonym możliwościom produkcyjnym oraz doświadczeniu i umiejętnościom zatrudnianych operatorów.

Bezpieczeństwo
Używamy tuszów na bazie wody – NeoPigment, które są wolne od metali ciężkich, formaldehydu i alkilofenoloetoksylanów (APE), a tym samym w pełni biodegradowalne oraz bezpieczne dla konsumentów. Technologia NeoPigment uznawana jest za najbardziej ekologiczne rozwiązanie w dziedzinie druku, spełniając światowe standardy bezpieczeństwa:

Oeko-Tex 100 (bezpieczeństwo nanoszenia nadruku na odzieży dla niemowląt)
Global Organic Textiles (GOTS-3V)
Residues Standard List (RSL)
standardy Amerykańskiego Stowarzyszenia Chemików i Kolorystów Tekstylnych
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

Pomorska 58 Szczecin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 15:00
Wtorek:
08:00 - 15:00
Środa:
08:00 - 15:00
Czwartek:
08:00 - 15:00
Piątek:
08:00 - 15:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus
Kategorie
sprzedaż internetowa

Dzx.pl Sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę