CAMAVO

verified_user
Turystyczna 22
60-480 Poznań, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do CAMAVO

STAMAR Uszczelnienia Techniczne Poznań
Zygmunta Wojciechowskiego 31, Poznań
WYKONAMY w 24h KAŻDĄ USZCZELKĘ WEDŁUG RYSUNKU lub WZORU z dowolnego materiału. …
Finest Odblask - Grupa Finest Polska Poznań
Królowej Jadwigi 54, Poznań
Artykuły odblaskowe dla transportu, przemysłu - odblaski dla każdego. Produkcja…
LUDMER SP Z O O Poznań
ul. Nasturcjowa 5 , Poznań
Firma Ludmer zajmuje się produkcją elementów z laminatów poliestrowo-szklanych.…
BOMER S C KAMILA BOJARSKA JANUSZ BOJARSKI Poznań
ul. Pokrzywno 8 , Poznań
O firmie BOMER

CAMAVO Informacje o firmie

Ogólne informacje

Nowoczesna chemia budowlana pozwala na szybkie, skuteczne i wygodne wykonywanie różnorodnych prac w budownictwie. Od murowania, wykonywania wylewek i tynków, klejenia, jak również przy bardziej specjalistycznych pracach np. naprawach konstrukcji lub wykonywaniu powłok izolacyjnych. Warto również pamiętać o dużym wyborze materiałów wykończeniowych, farb, dekoracji ściennych imitujących różnorodne materiały np. kamień naturalny, beton czy cegłę, dekoracyjne i użytkowe powłoki posadzek, ścian, stropów i innych konstrukcji.

W chwili obecnej, co najmniej kilkudziesięciu producentów oferuje nam szeroki wybór materiałów, które ułatwiają nam codzienną pracę, jak również pozwalają na nieosiągalne dotychczas rozwiązania dekoracyjne, wytrzymałościowe oraz jakościowe. Stosowanie zaawansowanych chemiczne produktów przeważnie pozwala przyśpieszyć również sam proces budowlany.

Mało kto jednak zwraca uwagę na wymogi, jakie producenci stawiają podczas przygotowania do użycia oferowanych przez siebie produktów dla i uzyskania konkretnego parametru jakościowego oraz właściwego efektu końcowego czy to wytrzymałościowego czy też dekoracyjnego. W kartach technicznych są bardzo jednoznaczne wymogi zarówno odnośnie przygotowania materiału jak i podłoża, na których je stosujemy. W warunkach budowy najczęstszymi problemami są dokładne odmierzenie zalecanej ilości wody, oraz kontrola jakości np. wytrzymałości lub grubości powłok. Czas użycia po przygotowaniu produktów również jest ograniczony.

W amatorskich warunkach przy pracach remontowych najczęstszymi problemami, oprócz wymienionych powyżej jest uzyskanie zamierzonego efektu wizualnego. Na jego brak składają się głównie problemy z uzyskaniem gładkiej i równej powierzchni, utrzymanie pionu, poziomu, łączenie za sobą poszczególnych materiałów lub struktur, uzyskanie zaplanowanej krzywizny oraz łuków.

Nawet profesjonaliści mają częste problemy przy pracach budowlanych z precyzyjnym wykonaniem oraz kontrolą materiału pod względem grubości minimalnej oraz maksymalnej oczekiwanej przez producenta.

Firma CAMAVO po wieloletnich obserwacjach rynku oraz dzięki ponad rocznym badaniom przeprowadzonym bezpośrednio na placach budowy przedstawia Państwu rozwiązanie, które pozwoli uniknąć dużej części wymienionych powyżej problemów.

Turystyczna 22 Poznań

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 17:00
Wtorek:
09:00 - 17:00
Środa:
09:00 - 17:00
Czwartek:
09:00 - 17:00
Piątek:
09:00 - 17:00
Sobota:
09:00 - 13:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
przedsiębiorstwo produkcyjne – tworzywa sztuczne

CAMAVO Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę