Halszka. Hurtownia tkanin, konfekcja pościelowa, stołowa

verified_user
Morska 107
81-001 Gdynia, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Halszka. Hurtownia tkanin, konfekcja pościelowa, stołowa

G.P.H. Surtex Sp. z o.o. Gdynia
Bolesława Krzywoustego 8 , Gdynia
None

Halszka. Hurtownia tkanin, konfekcja pościelowa, stołowa Informacje o firmie

Ogólne informacje

Branżą, w której działa Halszka. Hurtownia tkanin, konfekcja pościelowa, stołowa jest hurtownia tkanin. Krajem, w którym znajduje się Halszka. Hurtownia tkanin, konfekcja pościelowa, stołowa, jest Polska, natomiast siedziba firmy znajduje się w Gdynia.

Niestety nie posiadamy szczegółowych informacji o ofercie firmy i produktach, dlatego sugerujemy wysłanie zapytania o informacje lub skontaktowanie się telefonicznie: 586226704

Możesz odwiedzić siedzibę firmy Halszka. Hurtownia tkanin, konfekcja pościelowa, stołowa. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, kieruj się do adresu: Morska 107, 81-001 Gdynia, Polska.

Użyj współrzędnych geograficznych lokalizacji firmy: 54,52851, 18,50500, aby łatwo dotrzeć do podanego adresu za pomocą nawigacji GPS.

Morska 107 Gdynia

Halszka. Hurtownia tkanin, konfekcja pościelowa, stołowa Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę