LATTARI

verified_user
Pod Bateriami 25
05-501 Piaseczno, Polska

Firmy podobne do LATTARI

Nadarzyńska 14, Piaseczno
Firma Locuss to autoryzowany Partner Handlowy Premium producenta okien Oknoplas…

LATTARI Informacje o firmie

Ogólne informacje

Okiennice linia „A”

Wprowadzając na rynek polski ekskluzywną linię okiennic włoskich – linię „A”, postanowiliśmy zaoferować Państwu jeden z najlepszych dostępnych produktów tego typu na rynku europejskim.

Okiennice linii „A” to przepiękny produkt o zaokrąglonym profilu wykonany w oparciu o włoską technologię i niezwykle wysoką jakość wykonania. Ze względu na ogromną popularność okiennic linii „A”, stworzyliśmy w 2013 roku odrębną linię produkcyjną przystosowaną wyłącznie do produkcji tego tylko rodzaju okiennic. Dla uzyskania najlepszej z możliwych jakości wytwarzanych okiennic, zakupiliśmy w roku bieżącym, najnowocześniejsze, sterowane komputerowo urządzenia do konstruowania tego typu okiennic.
Obecnie najlepsze dostępne na rynku europejskim urządzenia zapewniają najwyższą precyzję wykonania oraz zachowanie wymiarów do dziesiątej części milimetra. Produkowane przez firmę Lattari okiennice są efektem wysoko profesjonalnej linii produkcyjnej obsługiwanej przez wybitnych specjalistów… i w żaden sposób nie przypominają często spotykanego chałupniczego rękodzieła. Zastosowanie najnowocześniejszej technologii produkcji okiennic ma jeszcze jedną niezwykle istotną zaletę, pozwala na znaczne obniżenie ceny oferowanego produktu.

Nasze produkty spełniają wszystkie normy europejskie, są oznakowane CE i stopniowo systematycznie OBNIŻAMY ich ceny.
Linia „A” odzwierciedla w pełni włoskie okiennice, w jakie wyposażone są włoskie domy, wille i rezydencje. Zapewniają one bezawaryjne funkcjonowanie przez długie lata, przy jednoczesnym braku konieczności corocznej konserwacji. Linia „A” jak i pozostałe okiennice naszej produkcji, wykonana jest w całości z wysokogatunkowego aluminium. Dzięki temu okiennice te posiadają niezwykłą trwałość i odporność na warunki atmosferyczne liczoną w dziesięcioleciach. Dodatkowo najnowocześniejsza technologia nakładania powłoki lakierniczej (certyfikat Qualicoat) sprawia, że na jakość farby i koloru udzielamy 10 – letniej gwarancji.

Okiennice włoskie stanowią oprócz niewątpliwego wizualnego efektu, ważny czynnik chroniący wnętrza przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak wiatr czy śnieżyce. Stanowią istotny czynnik utrudniający przedostanie się intruzów do wnętrza domu – specyficzna konstrukcja lameli ściśle do siebie przylegających, utrudnia ich podważenie i wyłamanie; również okucia, zawiasy i system zamykania radykalnie zwiększą bezpieczeństwo. Z pełną stanowczością można również stwierdzić, że nasze okiennice znacząco podnoszą profil energetyczny budynków.

Wszelkie profile konieczne do produkcji okiennic Linii „A” są produkowane dla nas we Włoszech na indywidualne zamówienie i sprowadzane do Polski naszymi środkami transportu, co również ma istotny wpływ na utrzymanie stabilnej ceny końcowej.

Również wszelkie akcesoria dodatkowe, jak: klamki, okucia, zawiasy sprowadzamy bezpośrednio z Woch od najlepszych ich producentów. Wszelkie elementy dodatkowe, podobnie jak same okiennice objęte są 10 letnią gwarancją.

Okiennice linii „A” produkujemy w 2 wariantach systemowych:

1. Linia „A” z ruchomymi lamelami – pozwalającymi na sterowanie dopływem światła do wnętrza pomieszczenia;

2. Linia A” ze stałymi lamelami – lamele osadzone są na stałe (bez możliwości regulowania dopływu światła).

Okiennice linii „A” dostępne są jako:

1. okiennice w ramie z kołnierzem, nadającym pełne wykończenie, po zamontowaniu w glifie okiennym od strony elewacji;

2. okiennice bez ramy – do zamontowania na ukrytych zawiasach mocowanych do trzpieni w murze.

Wszystkie wersje okiennic Linii ”A” posiadają możliwość otwierania książkowego – do 4 skrzydeł (2+2).
Okiennice linia „C”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców w całej Europie, w roku bieżącym wprowadzona została do produkcji i sprzedaży nowa linia okiennic aluminiowych, tzw. „Linia C”.

Okiennice aluminiowe produkowane w systemie „Linia C” rozszerzają diametralnie asortyment oferowanych okiennic.

Od 2011 roku w ofercie naszej firmy znajduje się pełna gama typologii okiennic aluminiowych opartych na wprowadzonej innowacyjnej technologii.

Proponujemy Państwu, zatem, oprócz okiennic aluminiowych z ruchomymi lamelami:
•okiennice aluminiowe ze stałymi lamelami (nie posiadające regulacji kąta nachylenia lameli – bardziej korzystne cenowo);
•okiennice aluminiowe łukowe;
•okiennice aluminiowe przesuwne;
•okiennice składane harmonijkowe;
•okiennice posiadające konstrukcję aluminiową – z wypełnieniem z panelu aluminiowego;
•okiennice o konstrukcji aluminiowej, wypełnione panelem aluminiowym desko podobnym.

Wszystkie rodzaje okiennic oferujemy w pełnej palecie kolorystycznej RAL, kolorach drewnopodobnych złoty dąb lub orzech, oraz włoskich verde raffaello i marrone raffaello.

Niezwykle wysoko rozwinięta technologicznie „Linia C”, stwarza możliwość produkcji okiennic aluminiowych o nietypowych kształtach (w tym również poszukiwane w Polsce okiennice do okien łukowych, lub trapezowych) oraz o znacznych powierzchniach (futurystyczna linia okiennic przesuwnych).

Okiennice aluminiowe „Linii C”, posiadając nowoczesną linię, zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym spełniają oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców w Polsce i Europie


Pod Bateriami 25 Piaseczno

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
11:00 - 16:00
Wtorek:
11:00 - 16:00
Środa:
11:00 - 16:00
Czwartek:
11:00 - 16:00
Piątek:
11:00 - 16:00
Sobota:
11:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
dostawca drzwi garażowych okna aluminiowe dostawca okien

LATTARI Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę