Zespół Muzyczny Coolik

verified_user
Wieśniacza 3
62-200 Gniezno, Polska

Zespół Muzyczny Coolik Informacje o firmie

Ogólne informacje

Grupę tworzą doświadczeni muzycy z Poznania i Gniezna, którzy swoją kreatywnością zaspokoją najbardziej wymagające gusta.

Coolik to gwarancja 100% muzyki na żywo, odpowiedniej oprawy wizualnej, profesjonalnego sprzętu nagłośnieniowego i oświetlenia.

Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie sceniczne, co z pewnością wyróżnia nas na tle konkurencji.

Wokalistka Nadya Szymańska to uzdolniona absolwentka Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena w Poznaniu i młoda pani dziennikarz. Od 5 lat jej energia sceniczna i doskonały głos sprawiają, że nie sposób zejść z parkietu. Ma świetny kontakt z publicznością. Muzyka to dla niej pasja i radość.
Perkusista - Dariusz Jóźwiak brał udział w programie „Must Be The Music”, natomiast basista Rafał Muniak jest na co dzień dziennikarzem Radia Merkury. Gitarzysta Jarosław Chmielewski nazywany jest jednym z najlepszych gitarzystów stolicy wielkopolski, klawiszowiec Michał Matela historię polskiej muzyki tworzy od... Matela, ile Ty masz lat?

Zapraszamy do współpracy!

Zespół Coolik uświetnia:
Koncerty plenerowe oraz klubowe
Imprezy firmowe
Bankiety, bale, gale
Eleganckie przyjęcia weselne

Co gramy?
Coolik to zespół, który sprosta najbardziej wymagającym gustom muzycznym, gramy w 100% na żywo! Adele? Rodowicz? Tina Turner? Proszę bardzo! A może Formacja Nieżywych Schabuff albo Big Cyc? My odnajdujemy się w każdym stylu!

Wieśniacza 3 Gniezno

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 22:00
Wtorek:
08:00 - 22:00
Środa:
08:00 - 22:00
Czwartek:
08:00 - 22:00
Piątek:
08:00 - 22:00
Sobota:
08:00 - 22:00
Niedziela:
08:00 - 22:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook

Zespół Muzyczny Coolik Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę