Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny "Victoria"

verified_user
Bratków 16
43-300 Bielsko-Biała, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny "Victoria"

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 IM GEN MARIUSZA ZARUSKIEGO W BIELSKU BIAŁEJ Bielsko-Biała
None

Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny "Victoria" Informacje o firmie

Ogólne informacje

Bielsko Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji z przyjemnością prezentuje Państwu Ośrodek Sportowo Rekreacyjny „VICTORIA”. Nasz obiekt jest idealną bazą noclegową dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych, ceniących sobie wygodę przy niskich cenach!
Na OSR VICTORIA składają się: hotel mający 44 miejsca noclegowe wraz z restauracją, hala sportowa, boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią oraz oświetleniem (w sezonie zimowym lodowisko). Na terenie działa przychodnia sportowo rehabilitacyjna oraz centrum fitness. Obiekt usytuowany jest na obrzeżach miasta, przy sprawnie działającym węźle komunikacyjnym, nieopodal Obwodnicy Zachodniej. Dzięki swojemu umiejscowieniu, Victoria stanowi perfekcyjne miejsce na zgrupowania sportowe. Ponadto OSR Victoria jest idealną bazą wypadową dla wszystkich lubujących się w turystyce górskiej oraz rekreacji z powodu bliskości pieszych szlaków oraz miejsc uznanych za atrakcyjne pod względem przyrodniczym i zabytkowym.

Bratków 16 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
00:00 - 23:59
Wtorek:
00:00 - 23:59
Środa:
00:00 - 23:59
Czwartek:
00:00 - 23:59
Piątek:
00:00 - 23:59
Sobota:
00:00 - 23:59
Niedziela:
00:00 - 23:59
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
kompleks sportowy lodowisko motel

Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny "Victoria" Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę