Siliton

verified_user
152 polubień
Pokrzywno 4a
61-315 Poznań, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Siliton

ENOZIS ENERGIA ODNAWIALNA ADAM I STANISŁAW ZBOROWSKI S C Poznań
Zajmujemy się instalacjami systemów bazujących na odnawialnych zasobach energii…

Siliton Informacje o firmie

Ogólne informacje

Jesteśmy firmą instalacyjną z Poznania, która swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę. Naszą główną działalnością jest wykonywanie instalacji fotowoltaicznych, zarówno tych standardowych, jak również nietypowych, wykonywanych według wytycznych przedstawionych nam przez Klientów. Wprowadzane przez nas rozwiązania podnoszą jakość przesyłanej energii elektrycznej oraz w znacznym stopniu przyczyniają się do zmniejszenia rachunków za jej użytkowanie.

Firma Siliton powstała poprzez wyodrębnienie działu instalacji fotowoltaicznych z większej struktury jednego z wiodących na rynku producentów inwerterów. Najlepsi inżynierowie, którzy wcześniej tworzyli dział instalacji, stali się trzonem nowo powstałej spółki. Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy pracują w branży od wielu lat. Zebrane doświadczenie oraz unikalna wiedza (nad którą pieczę trzyma dział badań i rozwoju) pozwala nam na prezentowanie i proponowanie naszym Klientom najlepszych na rynku rozwiązań z zakresu inwerterów. Zespół w dużej mierze składa się z wykwalifikowanych inżynierów w dziedzinie elektrotechniki i budownictwa. To zapewnia naszym Klientom gwarancję rzetelnie wykonanej instalacji.

Pokrzywno 4a Poznań

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
dostawca energii odnawialnej dostawca sprzętu do pozyskiwania energii słonecznej
Słowa kluczowe
Usługi związane z energią słoneczną, Firma z branży energii słonecznej, Elektryk

Siliton Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę