Imprezy Gąsienica

verified_user
161 polubień
33-390
789 Łacko, Polska
Poproś o informacje

Imprezy Gąsienica Informacje o firmie

Ogólne informacje

Nasza Firma zajmuje się organizacją i produkcją wydarzeń dla klientów korporacyjnych ,jednostek samorządowych , firm oraz na zlecenie osób fizycznych. Realizujemy konferencje , firmowe spotkania integracyjne , e venty jubileuszowe i kulturalne , uroczyste gale.

Organizujemy otwarcia obiektów i prezentacje produktów firmowych, mamy ogromne doświadczenie w organizacji imprez plenerowych , koncertów z gwiazdami, pikników firmowych w wynajętych obiektach lub w plenerze pod namiotami. Organizujemy na zlecenie osób fizycznych wesela w nietypowych miejscach na przykład : nad Jeziorem , na szczycie góry lub na polanie w lesie, wieczorów panieńskich i kawalerskich, oraz realizujemy zamówienia niestandardowe. Zapewniamy catering dobrany do okoliczności oraz portfela zamawiającego. Zapewniamy kompleksową obsługę od opracowania pomysłu po jego realizację . Naszą podstawową cechą jest kreatywność i wszechstronność. Dzięki temu nasze realizacje cechują się wysokim poziomem i perfekcyjną dbałością o szczegóły.

Dbamy o bezpieczeństwo uczestników oraz zapewniamy wszystkie elementy infrastruktury potrzebne do przeprowadzenia wydarzenia. Od sceny i nagłośnienia , po toalety i transport dla gości , jeżeli wydarzenie jest w niedostępnym miejscu. Zrobimy wszystko by Państwa impreza była udana i przyniosła zadowolenie uczestnikom i zleceniodawcom.

Przy organizacji imprez zapewniamy:

Nagłośnienie i oświetlenie , Agregaty.
Scenografię od projektu po wykonanie
Konferansjerkę
Przenośne toalety , hale namiotowe , barierki ochronne
Obsługę cateringową
Ochronę imprezy
Ubezpieczenie OC organizatora
Sprzątanie terenu.

Organizując imprezy integracyjne dla firm mamy zawsze na względzie wzmacnianie tożsamości pracowników z firmą. Ponieważ głównym naszym terenem działania są polskie góry , dajemy możliwość integracji poprzez kontakt z kulturą górali polskich , organizujemy zabawy i konkursy oraz niespodzianki dla naszych uczestników . Grupa górali może grać i śpiewać ,ale może również pozwolić na to innym,. Przeprowadzamy spływy kajakowe, i pontonowe , spływ Dunajcem na łodziach flisackich, ogniska z baranem lub prosiakiem przy kapeli, wyprawy na kładach , rowerach , czy biegi przełajowe na orientację .Żywa natura i piękne krajobrazy polskich gór pozwalają przeżyć niezapomniane chwile. Od 30 lat zbieraliśmy doświadczenia aby teraz spożytkować je dla państwa , mamy własnych gawędziarzy góralskich , konferansjerstwo , zaprzyjaźnione kapele i zespoły góralskie oraz wiele poznanych i przyjaznych zespołów muzycznych polskiej estrady.

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej . Powiedz nam jakie są twoje potrzeby a my przygotujemy dla Ciebie ofertę skrojoną specjalnie pod Twoje oczekiwania i możliwości. Nie ma imprezy której byśmy nie mogli zorganizować jeśli tylko będziemy mieć wolny termin. Zadaj sobie pytania dlaczego masz zadzwonić właśnie do nas . Bo my jesteśmy po to by spełnić Twoje oczekiwania , nie ma nic piękniejszego w życiu niż spełniając czyjeś marzenia spełniać również swoje. Do zobaczenia na Twojej udanej imprezie.

33-390 Łacko

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Planowanie imprez,

Imprezy Gąsienica Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę