GSC Yachting

verified_user
1201 polubień
43 ulubione
Marina Sopot
81-720 Sopot, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do GSC Yachting

Dot Fabrik Sopot
Armii Krajowej 79/1, Sopot
Firma świadczy usługi reklamowe i drukarskie.

GSC Yachting Informacje o firmie

Ogólne informacje

Doświadczenie w zakresie organizacji imprez, znajomość narzędzi marketingowych, wieloletnia praktyka w żeglarstwie sportowym oraz niezliczone kontakty sprawiają, że GSC Yachting to rozwiązanie gwarantujące poziom wykonywanych świadczeń.

Platforma sportowa przy molo w Sopocie, to nie tylko realizacja wydarzeń sportowych, to również stworzenie miejsca jedynego w swoim rodzaju, dającego możliwość żeglowania w pięknej scenerii Trójmiasta z zapleczem najbardziej prestiżowej polskiej mariny – naturalnej trybuny z tysiącami turystów każdego dnia.

Do naszych projektów należą:

BIZNES LIGA ŻEGLARSKA

Rozgrywki mistrzowskie pomiędzy reprezentantami rozmaitych biznesów, prowadzone pod okiem czołówki polskich żeglarzy sportowych.

Załogi, poza praktyczną możliwością doskonalenia swoich umiejętności, rywalizują w widowiskowej formule wyścigów przy sopockim molo, które jest najbardziej dogodnym miejscem do kibicowania takim zmaganiom w Polsce.
• cykliczne jednodniowe regaty na jednakowych, wyczynowych jachtach sportowych,
• zespoły składające się z czterech do ośmiu osób zbierają̨ punkty do klasyfikacji ogólnej,
• zwycięzcy Ligi otrzymują puchar przechodni i zdobywają mistrzostwo Biznes Ligi,
• program zawiera nieformalne spotkania uczestników w ekskluzywnych punktach Sopotu - restauracji White Marlin czy Meridian, Sofitel Grand Sopot.

Więcej informacji:
www.gscyachting.com
www.biznesligazeglarska.pl

YACHTING CLINIC

GSC Yachting to nie tylko wytrawni żeglarze. To również amatorzy tej pięknej dyscypliny sportowej, którzy pragną przyswoić sobie żeglarskie zasady. Dzięki dwu, trzydniowym spotkaniom żeglarskim Yachting Clinic uczestnicy przechodzą̨ profesjonalne szkolenie z zakresu żeglarstwa regatowego, doświadczają̨ prawdziwej rywalizacji sportowej oraz mają doskonałe warunki do rozwoju umiejętności współdziałania w zespole, poprawy komunikacji i grupowej aktywizacji czy też wzmocnienia kontaktów biznesowych.

Szkolenia teoretyczne i praktyczne prowadzone przez profesjonalną kadrę̨ instruktorów i trenerów – byłych zawodników kadry narodowej.

Organizatorzy dbają o profesjonalną opiekę nad dziećmi i bogaty program dla członków rodzin uczestników biorących udział w szkoleniach – łącznie z opieką concierge na życzenie.

Więcej informacji:
www.gscyachting.com
www.yachtingclinic.com

POLSKA EKSTRAKLASA ŻEGLARSKA

Wśród działań GSC Yachting znajduje się również aktywizacja profesjonalnych imprez sportowych na wysokim poziomie w tym nowatorskiej Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej. Uczestnikami ligi są czołowi polscy żeglarze walczący o tytuł Klubowego Mistrza Polski.

Po raz pierwszy w historii polskiego żeglarstwa rozgrywki są tak proste i przejrzyste. Ligowa formuła wynosi sport żeglarski na nowy poziom rywalizacji - zrozumiały, czytelny i emocjonujący - porównywalnie do gier zespołowych.

Wyścigi rozgrywane są w Sopocie i Szczecinie na jachtach monotypowych Delphia 24 OneDesign lub TOM28. Projekt realizowany jest przy współpracy z Polskim Związkiem Żeglarskim oraz Sailing Champions League. Wyłonieni z rywalizacji klubowi mistrzowie i wicemistrzowie Polski uzyskują prawo startu w finałach Sailing Champions League.

Więcej informacji:
www.ligazeglarska.pl

49er GRAND PRIX GDYNIA

Aktywności GSC Yachting zawierają się również w idei olimpijskiej poprzez organizację 49er Grand Prix Gdynia w olimpijskiej klasie „latających łódek”.

Tegoroczna jubileuszowa edycja regat odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia w Gdyni. Trzydniowe święto żeglarskie to połączenie efektownej formy olimpijskiej dyscypliny z plażowymi atrakcjami żeglarskimi dla publiczności. Ciekawostką na światową skalę jest wyścig nocny z udziałem najlepszych załóg.

Bogaty program dedykowany dla szczególnych gości imprezy sprawia, że kibicowanie zawodnikom upływa w przyjemnej atmosferze z możliwością poznania zwycięzców.

Więcej informacji:
www.49ergrandprix.com

YACHT CLUB SOPOT

Yacht Club Sopot to klub bazujący na elitarnym członkostwie założony przez ludzi, dla których żeglarstwo to pasja i sposób na życie. Ta nowa inicjatywa w polskim jachtingu łączy ze sobą sport, rekreację i biznes. Jest idealną platformą, z jednej strony do spędzania wolnego czasu w pięknej scenerii i uczestnictwa w rywalizacji na wysokim poziomie, a z drugiej do nawiązywania znakomitych relacji biznesowych.

Członkowie klubu mają do dyspozycji szeroką gamę aktywności żeglarskich wykorzystujących flotę̨ monotypowych jachtów sportowych i unikatowe miejsce spotkań, jakim jest znajdująca się̨ tuż przy sopockim molo restauracja Flaming & Co. oraz prestiżowa sopocka ProMarina.

Koncept:
• wyjątkowa oferta na ekskluzywną kolekcję klubowej odzieży i akcesoriów żeglarskich,
• czarter jachtów, szkolenia żeglarskie i regatowe, starty w regatach w Polsce i zagranicą w specjalnej ofercie dla klubowiczów,
• kursy żeglarskie,
• pełna obsługa własnych jednostek pływających (jachty i łodzie motorowe) oraz specjalna oferta na postój w ProMarinie Sopot,
• okolicznościowe spotkania i imprezy klubowe,
• bonifikowana strefa klubowicza w restauracji White Marlin,
• opieka nad dziećmi na terenie klubu.

Wyjątkowa lokalizacja w ponad stuletnim zabytkowym budynku znajdującym się̨ wprost na plaży gwarantuje najlepszy i bezpośredni dostęp do zaplecza jachtowego oraz pełnej infrastruktury hotelowej i restauracyjnej. Tytularnym partnerem klubu i gospodarzem jego lądowych aktywności jest uznawana za jedną z najbardziej malowniczo położonych w Trójmieście, restauracja z duszą żeglarską̨ – White Marlin.

Przekonajmy się jak przyjemnie jest spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi korzystając z udogodnień jakie niesie ze sobą̨ elitarność żeglarstwa, ekskluzywność miasta i ProMariny Sopot, wyjątkowość restauracji White Marlin. To połączenie świata żeglarstwa sportowego, yachtingu, a także biznesu tworzy unikalny projekt, który wypełnia wiele życiowych pasji.

Więcej informacji:
www.yachtclubsopot.com

Marina Sopot Sopot

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Reklama/marketing, Organizator sportowy,

GSC Yachting Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę