OrkaSurf

verified_user
5430 polubień
635 ulubione
kemping "SOLAR"
84-120 Chałupy, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do OrkaSurf

KiteAcademy.pl Chałupy
Kaperska 77, Chałupy
kitesurfing - śmigasz po falach na desce z latawcem, polecam... woda... słońce.…
Kitescontrol - Szkoła Kitesurfingu na Helu! Chałupy
http://twitter.com/#!/kitescontrol http://www.youtube.com/user/MrKitescontrol t…
Baza Wts Deski Chałupy
Droga Helska 4, Chałupy
Zapraszamy do Bazy WTS DESKI, która mieści sie na terenie 4 Campingu "SOLAR" na…
Chałupy 5,5 Albatros Chałupy
Kaperska, Chałupy
None

OrkaSurf Informacje o firmie

Ogólne informacje

Nasza szkoła ma już blisko 17 lat, byliśmy pierwsi. Pasja, która zatrzymała nas przy windsurfingu była motorem do dzielenia się wiedzą i zapałem z innymi. Tak właśnie powstała Orka. Trudne początki – namioty, camping, kilka samochodów, pierwsze szkolenia, wspólne ogniska i doskonała zabawa. Półwysep wyglądał wtedy zupełnie inaczej. Pociągi przywoziły ludzi z różnych części Polski; z deskami i całym wyposażeniem.

Nawet 60 osób na jednym obozie , przyczepy, piekny kemping, ogniska 10 metrów od plaży! Zatoka, woda i piękne zachody słońca. Doskonałe powietrze
i cudownie ciche poranki. Tak właśnie unikalny jest Półwysep Helski. Rezygnujemy z wykwintnych wygód, aby poczuć atmosferę obozu, przyjacielskiej integracji i nuty powrotu zapomnianych tradycji harcerskich.

Jesteśmy na półwyspie liderami w szkoleniu i nauce. Profesjonalna kadra instruktorska posiadająca odpowiednią praktykę, doskonały sprzęt ułatwiający nabywanie pierwszych szlifów w pływaniu czy zespół opiekunów zajmujących się naszą młodszą częścią obozowiczów to jedynie część naszych atutów.

Zajęcia windsurfingowe dostosowane są do umiejętności – od początkujących do zaawansowanych w odpowiednio dobranych – mało liczebnych zespołach. Żegluga katamaranem to 4-osobowa drużyna pływająca pod okiem instruktora-sternika.

Zadbaliśmy o kwatery i wyżywienie. Uczestnicy organizowanych przez nas kursów otrzymują przygotowane miejsca noclegowe w przyczepach i domkach campingowych. Trzy posilki serwowane są w restauracji na campingu.

Każdy nowy turnus zaczyna się w sobote ogniskiem, jest to doskonala okazja aby poznac się na samym poczatku obozu. Na koniec pobytu organizujemy regaty, a wieczorem konczymy oboz grillem wraz z rozdaniem nagrod i dyplomów.

kemping "SOLAR" Chałupy

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 20:00
Wtorek:
09:00 - 20:00
Środa:
09:00 - 20:00
Czwartek:
09:00 - 20:00
Piątek:
09:00 - 20:00
Sobota:
09:00 - 20:00
Niedziela:
09:00 - 20:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Sport i rekreacja, Wypożyczalnia,

OrkaSurf Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę