Warownia Pszczyńskich Rycerzy

verified_user
19821 polubień
6546 ulubione
ul. Bielska 50
43-200 Pszczyna, Polska
Poproś o informacje

Warownia Pszczyńskich Rycerzy Informacje o firmie

Ogólne informacje

* CZYM JEST WAROWNIA? *
Warownia powstała na przekór szarej codzienności - stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, w którym możecie poczuć prawdziwy klimat i smak Średniowiecza! Warownię otacza mur, który skutecznie odgradza ją i teren jej przyległy od zewnętrznego zgiełku. Po przekroczeniu bramy, znajdziecie się w unikalnym, bajkowym świecie, z widokiem na zielone lasy Pszczyny. Zapraszamy Was w podróż w czasie!

* ABY WEJŚĆ... *
By wejść do naszej Warowni, wymieniasz 10zł na warownego dukata. Możesz nim zapłacić w restauracji, a gdyby Ci w oko wpadł, schowaj go do sakwy i zabierz na pamiątkę. Dziatwa (u nas do lat 15) wchodzi za darmo.

* CO CZEKA TU NA NASZYCH GOŚCI? *
Wyjątkowa kuchnia, średniowieczny plac zabaw dla najmłodszych, rekonstrukcje życia w dawnych wiekach, imprezy tematyczne, a wszystko to we wnętrzach i plenerze niepowtarzalnego, dopracowanego w najdrobniejszym szczególe zamku. Każdy, kto chciałby znaleźć się na chwilę poza współczesnością, powinien poznać to miejsce - tutaj czas się zatrzymał...

* CO OFERUJEMY? *
Organizujemy imprezy firmowe, wesela, zaręczyny, komunie i inne imprezy okolicznościowe. Mamy specjalną ofertę dla szkół i przedszkoli. Jesteśmy w stanie zorganizować niemal każdą imprezę według indywidualnego scenariusza - zarówno w salach zamku, jak i w ogromnym plenerze.

NA TEREN OBIEKTU NIE MOŻNA WPROWADZAĆ ZWIERZĄT - PRZEPRASZAMY.

ul. Bielska 50 Pszczyna

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
12:00 - 21:00
Wtorek:
12:00 - 21:00
Środa:
12:00 - 21:00
Czwartek:
12:00 - 21:00
Piątek:
12:00 - 22:00
Sobota:
11:00 - 22:00
Niedziela:
11:00 - 21:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus twitter youtube
Kategorie
restauracja wschodnioeuropejska kuchnia polska knajpa
Słowa kluczowe
Sztuka i rozrywka, Restauracja polska, Zamek

Warownia Pszczyńskich Rycerzy Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę