MŁODY - www mlody.sklep.pl

verified_user
522 polubień
78 ulubione
05-119 Legionowo Michałów Reginów ul. Główna 14
05-119 Legionowo Michałow-Reginow, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do MŁODY - www mlody.sklep.pl

FHU Joanna Bojanowska Michałow-Reginow
Warszawska 47, Michałow-Reginow
Bezpośredni importer pługów i głęboszy MORO ARATRI, precyzyjnych siewników punk…
Darecki Michałow-Reginow
Warszawska 145B, Michałow-Reginow
W ciągu 22 lat swojej działalności z małego sklepiku przekształciła się w prężn…

MŁODY - www mlody.sklep.pl Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma MŁODY funkcjonuje od 01.02.2004 roku.

Tak długi okres obecności na rynku pozwolił nam poznać potrzeby klientów. Jesteśmy w stanie sprostać nawet największym oczekiwaniom. Każdy Klient jest dla nas wyzwaniem. Podchodzimy do niego indywidualnie.

Naszym celem jest kompleksowe zaopatrzenie klienta. W związku z tym oferujemy szeroki asortyment. Klientami naszej firmy są zarówno profesjonalne warsztaty samochodowe, jak i przedsiębiorstwa budowlane. Zaopatrujemy w specjalistyczny sprzęt duże firmy sprzątające oraz obiekty skupiające dużą ilość ludzi, takie jak szkoły, biura oraz punkty gastronomiczne. Specjalizujemy się również w multimedialnym wyposażeniu wnętrz (nagłośnienie, ekrany projekcyjne) oraz wyposażeniu magazynów.

Wyposażenie motoryzacji

Firma z powodzeniem działa na rynku profesjonalistów narzędzi warsztatowych. Naszymi partnerami są duże firmy specjalizujące się w branży motoryzacyjnej. Jesteśmy w stanie zadowolić Twoje wymagania, zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Będąc pasjonatami motoryzacji i rozumiejąc potrzeby automaniaków (sami nimi jesteśmy) staramy się zawsze znaleźć złoty środek między ceną a produktem. To stanowi o sile naszej oferty. Z nami w pełni wyposażysz swój warsztat i znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Produkty BHP

Jeśli ważna jest dla Ciebie kwestia bezpieczeństwa i higieny pracy to trafiłeś w odpowiednie miejsce. U nas dokonasz zakupów, które zapewnią Twoim pracowników bezpieczną i czystą pracę. Nasz asortyment jest bowiem w tej kwestii kompleksowy. Znajdziesz u nas środki chroniące ciało przed podrażnieniami (środki pielęgnacyjne, pasty do mycia) oraz urazami mechanicznymi (ubrania, rękawice, obuwie ochronne itp.). W ofercie mamy również artykuły ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa ruchu.

Środki i narzędzia kompleksowego utrzymania czystości

Umożliwimy dokonanie zakupów, które pomogą Ci w kompleksowym utrzymaniu czystości powierzchni wewnętrznych oraz utwardzonych terenów zewnętrznych. Dzięki oferowanym przez nas najwyższej klasy produktom i ich przystępnym cenom wykonasz usługi porządkowe dopasowując ich zakres zarówno do wymogów swoich klientów, rodzaju prowadzonej działalności, jak i wysokości budżetu. Pomożemy Ci dostosować środki czystości i sprzęt do specyfiki Twojej firmy oraz rodzaju czyszczonej powierzchni.

Wyposażenie magazynu

Dzięki zakupionym u nas maszynom sprawnie będziesz zarządzać swoim magazynem.
W naszej ofercie znajdują się wózki paletowe oraz transportowe renomowanych producentów.

Wyposażenie multimedialne

Oferujemy produkty, które umożliwią stworzenie Ci multimedialnych pomieszczeń. Dzięki profesjonalnemu nagłośnieniu oraz ekranom projekcyjnym zwiększysz zarówno atrakcyjność, jak i bezpieczeństwo swojego obiektu.

O atrakcyjności naszej firmy świadczy fakt posiadania własnej linii produktów „Młody Blue Line” sygnowanych logiem firmy.

Od początku naszym założeniem i główną dewizą było dostarczanie klientom jak najwyższej jakości towarów oraz usług. Oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe normy techniczne. Naszymi dostawcami są doświadczeni producenci, których produkty z powodzeniem sprzedają się na rynku nawet od kilkudziesięciu lat. W gronie naszych współpracowników biznesowych mamy, zarówno krajowe czołowe firmy, jak i zagranicznych producentów. Kupując więc w naszym sklepie masz pewność, że nabyty produkt był wcześniej sprawdzony przez rzesze inny klientów.

Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami pozwoliła nam na wypracowanie przystępnych cen.

WYSOKA JAKOŚĆ + NISKA CENA = MŁODY

Z poważaniem

Konrad Siemaszko i Zespół firmy.

05-119 Legionowo Michałów Reginów ul. Główna 14 Michałow-Reginow

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Sobota:
08:00 - 14:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Firma prowadząca handel detaliczny,

MŁODY - www mlody.sklep.pl Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę