Pizza Miro Łęknica

verified_user
1031 polubień
375 ulubione
xx-lecia 2a
68-208 Łęknica, Polska

Firmy podobne do Pizza Miro Łęknica

Restauracja Zajazd Park Łęknica
Kościuszki 15, Łęknica
None

Pizza Miro Łęknica Informacje o firmie

Ogólne informacje

Jaka jest pizza? - Smaczna, gorącą, pachnąca.
Jaka jest pizza u Miro? - inna, zawsze jest INNA!

Dlaczego?

Każda nasza pizza jest inna od poprzedniej, zawsze smaczniejsza, bardziej gorąca, jeszcze bardziej pachnąca i kusząca. "Kręcimy" włoską pizze z polskim sercem - zawsze coś zmieniamy, dodajemy, ulepszamy aby nasza pizza była lepsza i lepsza.

Dwunastoletnie doświadczenie to tylko jeden z naszych atutów. Kolejne to wsłuchiwanie się w głosy naszych klientów, reagowanie na ich zmieniające się gusta, szukanie jeszcze świeższych i smaczniejszych składników oraz dodawanie do niej jeszcze więcej składnika nie do kupienia - serca.

Zapraszamy do naszych restauracji, w których znajdziecie zaspokojenie kulinarnych potrzeb, dzięki sytym i wyrazistym w smaku makaronom i zapiekankom, deserom zadowalających największych łasuchów i gamie najlepszych alkoholi - aby móc dalej jeść :)

xx-lecia 2a Łęknica

Godziny otwarcia
Wtorek:
13:00 - 22:00
Środa:
13:00 - 22:00
Czwartek:
13:00 - 22:00
Piątek:
13:00 - 22:00
Sobota:
13:00 - 22:00
Niedziela:
14:00 - 22:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Pizzeria, Kawiarnia, Bar

Pizza Miro Łęknica Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę