Stara Stolarnia

verified_user
2923 polubień
1203 ulubione
Sikorskiego 345
18-400 Łomża, Polska
Poproś o informacje

Stara Stolarnia Informacje o firmie

Ogólne informacje

Dlaczego Stara Stolarnia? Dlatego, że dowiedzieliśmy się, że w miejscu w którym jesteśmy była kiedyś stolarnia. Postanowiliśmy ożywić jej ducha, dlatego oszlifowaliśmy "kilka" palet, dodaliśmy duuużo kolorów i tak oto jesteśmy:)

Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie będziecie czuli się dobrze i skąd nie będziecie chcieli wychodzić. Pomysłów mamy dużo:) Niezmiennie bawią nas stare komedie, dlatego już niedługo zaprosimy Was, abyście raz w tygodniu oglądali je razem z nami. Uwielbiamy gry planszowe, dlatego bezpłatnie możecie u nas w nie zagrać:) Lubimy dobrą muzykę, dlatego włożyliśmy mnóstwo starań, aby mogła Wam ona u nas towarzyszyć. Kochamy tańczyć, dlatego w każdy weekend gwarantujemy imprezy z tanecznymi hitami. Przygotowujemy też kilka niespodzianek, które przypomną stare czasy... (mówi Wam coś Pegasus?), ale nie pozwolą też oderwać się od nowych (mamy nadzieję, że już niebawem porwie Was gorąca salsa).

W naszym menu znajdziecie szeroką gamę alkoholi, lokalne piwo, przekąski i zakąski, jak również robione przez nas zapiekanki, dostępne przez całą noc:)

Nie ograniczamy się jednak tylko do własnych pomysłów. Zależy nam na stworzeniu miejsca, gdzie poczujecie się, jak u starych znajomych, dlatego jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje współpracy:) Dawajcie nam znać jeśli chcecie powiesić swoje prace na naszych ścianach, napiszcie do nas jeśli chcecie u nas zagrać, zaśpiewać lub zatańczyć;)

Zależy nam, aby czas spędzony w Starej Stolarni był pełen pozytywnych emocji. Nie pozostaje Wam więc nic innego jak przyjść, spotkać starych znajomych, poznać nowych i dobrze się bawić.

Obowiązują u nas tylko dwie reguły:
1. Zapraszamy osoby powyżej 21 roku życia.
2. Tak samo szanujemy każdego Klienta, jesteśmy mili i życzliwi dla wszystkich, dlatego Was też prosimy o szanowanie się nawzajem, życzliwość i tolerancję dla wszystkich:)

Sikorskiego 345 Łomża

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Świetlica / budynek klubu, Klub taneczny i nocny, Pub

Stara Stolarnia Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę