Klub "Zazamcze"

verified_user
415 polubień
225 ulubione
Toruńska 87
Włocławek, Polska

Firmy podobne do Klub "Zazamcze"

Fabryka Języka Włocławek
ul. Słowackiego 4A, Włocławek
None
MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY Włocławek
ul. Leśna 24 , Włocławek
None
APTEKA IM PROF F ADAMANISA H BARAŃSKA A BARAŃSKI M JARONIEWSKA A KOŚCIELNIAK J KOŚCIELNIAK Włocławek
Studia stacjonarne i niestacjonarne INFORMATYKA ARTYSTYCZNA GRAFIKA KOMPUTEROWA…
CENTRUM EDUKACJI I KULTURY ZENIT RYSZARD GIRCZYC Włocławek
Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane

Klub "Zazamcze" Informacje o firmie

Ogólne informacje

Klub „Zazamcze” z siedzibą przy ul. Toruńskiej 87 powstał we wrześniu 2014 r. w budynku, gdzie funkcjonowało Włocławskie Centrum Kultury i jest integralną częścią Centrum Kultury „Browar B.”. Poprzez umiejscowienie klubu na osiedlu Zazamcze, uzyskaliśmy status klubu osiedlowego.

Jednym z głównych celów naszej działalności jest edukacja kulturalna dzieci, młodzieży i dorosłych oraz promowanie i wspieranie działalności amatorskich zespołów tanecznych, muzycznych, wokalnych, teatralnych. Chcemy realizować i pomagać w tworzeniu projektów kulturalnych, wykorzystując artystyczne wizje i niebanalne pomysły, współpracować ze szkołami, świetlicami środowiskowymi oraz instytucjami kultury.

Chcielibyśmy pokazać jak wiele możliwości, satysfakcji i radości daje rozwijanie pasji i talentów Państwa dzieci. Oferujemy naszym podopiecznym kadrę profesjonalnych instruktorów, którzy gwarantują wysoki poziom zajęć artystycznych.

Korzystające dziś z naszej oferty dzieci i młodzież w przyszłości, w dorosłym już życiu, staną się aktywnymi odbiorcami kultury, a czas przeznaczony na kulturę teraz, nigdy nie będzie czasem straconym.Warto dać młodym ludziom szansę na rozwijanie i pielęgnowanie ich zainteresowań, a „pociąg do kultury” może otworzyć przed nimi zupełnie nowe horyzonty tańca, plastyki, muzyki, teatru ……sztuki.

Toruńska 87 Włocławek

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Edukacja,

Klub "Zazamcze" Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę