SILESIANA Dolnośląski Salon Wydawniczy

verified_user
309 polubień
2 ulubione
Rynek 58
50-116 Wrocław, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do SILESIANA Dolnośląski Salon Wydawniczy

ŚlubnyTarg.pl (Slubnytarg.pl) Wrocław
ul.Leszczyńskiego 4/29, Wrocław
Działamy od 2009 roku oferując narzędzia i informacje dla par młodych, gości we…
The World Games 2017 - Wrocław Wrocław
Rynek 13, Wrocław
None
Vertical Fit Championship Wrocław
Vertical Fit brand is created for YOU in order to develop and support such a be…
Pieśniarze Wrocław
UL. Szewska 68 a, Wrocław
małe miejsce z wielkim sercem, 35m2, maks. ok 33 osób, otwarte na poezję, muzyk…

SILESIANA Dolnośląski Salon Wydawniczy Informacje o firmie

Ogólne informacje

SILESIANA - Dolnośląski Salon Wydawniczy to targi książki regionalnej - W roku 2014 odbędą się w dniach 10-13 kwietnia. Jest to już piąta edycja tej imprezy.

Silesiana – Dolnośląski Salon Wydawniczy jest organizowana przez Dolnośląską Bibliotekę Publiczną od 2010 roku. Ma formę targów - kiermaszu książek połączonego ze spotkaniami autorskimi, konkursami i wystawami, a jej celem jest zaprezentowanie szerokiemu gronu odbiorców dorobku wydawniczego Dolnego Śląska, szczególnie publikacji wydawanych przez małe, nieznane szerzej wydawnictwa.

Książka regionalna prezentowana na targach „Silesiana - Dolnośląski Salon Wydawniczy” to z jednej strony książka dotycząca regionu, a z drugiej każda książka, bez względu na tematykę, która powstała w regionie – tzn. została wydana przez miejscowe wydawnictwo bądź napisana przez miejscowego autora.

Publiczność zwiedzająca targi może zapoznać się z książkami, czasopismami oraz innymi materiałami dotyczącymi historii, kultury, gospodarki i atrakcji turystycznych Dolnego Śląska; zwiedzający mogą poznać twórczość miejscowych pisarzy i dziennikarzy.

Targi i towarzyszące im imprezy mają wspierać aktywność intelektualną, kulturalną, hobbystyczną i turystyczną lokalnej społeczności, a także wspierać i promować działalność wydawniczą i literacką regionalnych wydawców i pisarzy.

Rynek 58 Wrocław

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Wydarzenie, Punkt orientacyjny i miejsce historyczne,

SILESIANA Dolnośląski Salon Wydawniczy Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę