Smażalnia Ryb Kergulena

verified_user
3028 polubień
701 ulubione
Mazowiecka 2a
72-350 Niechorze, Polska
Poproś o informacje

Smażalnia Ryb Kergulena Informacje o firmie

Ogólne informacje

Witamy na stronie Smażalni ryb “Kergulena” znajdującej się w Niechorzu. Od ponad 41 lat staramy się w pełni zadowolić podniebienie każdego turysty (także to najbardziej wysublimowane) rybnymi przysmakami opartymi na tradycyjnych recepturach, przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Bogaty asortyment ryb, a także finezja w przygotowaniu potraw rybnych niewątpliwie wyróżnia nas na tle konkurencji. Można u nas zasmakować w przeróżnych zupach rybnych, w tym w naszej specjalności, wyśmienitej węgierskiej zupie rybnej “Halaszle”. Ponadto zachwycamy rybami przygotowywanych na wiele sposobów:

- Smażone tradycyjnie
- Smażone na maśle
- Ryby z rusztu
- Gotowane na parze
- Pieczone
- Marynowane w zalewie octowej

Uznaniem cieszą się przygotowywane z wielkim kunsztem zakąski ze śledzia bałtyckiego, których smak urósł wśród turystów niemal do miana legendy. Dokładamy wszelkich starań aby nasze potrawy były zawsze świeże, każda potrawa przygotowywana jest przez nas bezpośrednio po zamówieniu.

W naszej ofercie znajdują dania rybne kuchni polskiej, dania mięsne, zupy rybne oraz zakąski rybne. W praktyce jesteśmy gotowi stworzyć każdego rodzaju fanaberie kulinarne jakie zażyczy sobie klient.

Wieloletnie tradycja oraz uznanie klientów utrwaliły nas w przekonaniu że każdy smakosz ryb znajdzie u nas “coś” dla siebie.

Serdecznie zapraszamy.

Mazowiecka 2a Niechorze

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
10:00 - 22:00
Wtorek:
10:00 - 22:00
Środa:
10:00 - 22:00
Czwartek:
10:00 - 22:00
Piątek:
10:00 - 22:00
Sobota:
10:00 - 22:00
Niedziela:
10:00 - 22:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Miejsce występów i wydarzeń, Restauracja europejska, Smażalnia ryb

Smażalnia Ryb Kergulena Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę