Blue Tower

verified_user
73 polubień
34 ulubione
Chmielna 85/87
00-805 Wola Polska, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Blue Tower

studiomebli.com - kuchnie i meble na wymiar Wola Polska
Księcia Janusza 23, Wola Polska
Oferujemy Państwu: - profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i konsultacje -…
Maszyna do Pisania - najlepsza szkoła pisania Wola Polska
ul. Chmielna 73b/16, Wola Polska
MASZYNA DO PISANIA to SZKOŁA KREATYWNEGO PISANIA oraz AGENCJA USŁUG PISARSKICH.…
We Love Nails Wola Polska
Jana Olbrachta 23 lok 5, Wola Polska
We Love Nails to salon założony w 2014 roku. Specjalizujemy się w stylizacji p…

Blue Tower Informacje o firmie

Ogólne informacje

Blue Tower to firma od lat nastawiona na klienta i jego oczekiwania.

Do Państwa dyspozycji pozostaje przestronna i elegancka Sala Konferencyjna Blue Tower. Powierzchnia 265 metrów kwadratowych oszklona i wyposażona w rolety zapewniające całkowite zaciemnienie sali - umożliwia to korzystanie przez większość dnia z oświetlenia naturalnego, bądź przystosowania przestrzeni do prowadzenia prezentacji multimedialnych. Dużym udogodnieniem jest usytuowanie sali w ścisłym centrum Warszawy, niedaleko Dworca Centralnego oraz wielu baz hotelowych - mieści się na parterze (klatka III) w biurowcu Warta Tower -bezpośrednie wejście od ul. Chmielnej.

Sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt audio-wizualny z projektorem wyświetlającym obraz w jakości Full HD, który ma możliwość wyświetlania dwóch prezentacji multimedialnych jednocześnie oraz ekranem o wymiarach 5 x 3,5 m.
Według zapotrzebowania do dyspozycji klientów są: recepcja znajdująca się przed salą konferencyjną, szatnia, Wi-Fi, flipchart, wskaźnik laserowy z możliwością bezprzewodowej obsługi prezentacji biznesowych oraz za dodatkową opłatą, możliwość wynajęcia laptopa, telewizora plazmowego, drugiego projektora, bądź innego wyposażenia według życzenia.

Blue Tower to również usługi cateringowe. Od małego spotkania biznesowego i drobnego poczęstunku do wielkich gal na najwyższym poziomie - jesteśmy w stanie zorganizować każde wydarzenie. W swojej działalności kierujemy się profesjonalizmem, dobrym smakiem i doświadczeniem.
Nasze zaplecze cateringowe oraz sieć wiarygodnych i solidnych współpracowników to gwarancja udanego przyjęcia. Stawiamy na wysoką jakoś mając na uwadze indywidualne wymagania naszych klientów. Obce są nam działania schematyczne.

Powyższy obiekt jest miejscem idealnym do organizacji kongresów, sympozjów naukowych, szkoleń, bankietów, spotkań integracyjnych oraz konferencji. Ze względu na elegancką aranżacje wnętrza niejednokrotnie sprawdza się również na indywidualnych spotkaniach okolicznościowych - od urodzinowych przyjęć, komunii po bale karnawałowe.

Zapewniamy spokój oraz dyskretną obsługę, która sprosta Państwa oczekiwaniom.

Chmielna 85/87 Wola Polska

Blue Tower Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę