Zdrowie Na Widelcu catering dietetyczny

verified_user
1610 polubień
175 ulubione
3 Maja 60
62-500 Konin, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Zdrowie Na Widelcu catering dietetyczny

Katering dietetyczny Czarny KOT Konin
ul.Przemysłowa 118a, Konin
None
Zapieksownia KONIN Konin
Ignacego Paderewskiego 8, Konin
Bagiety wypiekane na miejscu, zawsze świeże składniki i sosy własnego wyrobu! N…
Inter-Jarpol. Sklep spożywczy Konin
ul. Osada , Konin
None

Zdrowie Na Widelcu catering dietetyczny Informacje o firmie

Ogólne informacje

Naszą misją jest zdrowa kuchnia połączona z aktywnym trybem życia i funkcjonowanie zgodnie ze sztuką uważnego życia. Jesteśmy ludźmi, których codzienność opiera się na sporcie, zdrowej kuchni, ogrodnictwie i ziołolecznictwie. Dzięki temu połączeniu na własnym przykładzie wiemy jak na ciało wpływa odpowiedni styl życia. Zdrowe nawyki żywieniowe, spersonalizowany trening i suplementacja, również ta naturalna, znacznie poprawiają samopoczucie i wygląd, a także eliminują ryzyko wielu chorób. Nie zawsze jednak mamy czas, siłę i wiedzę potrzebną do skomponowania zbilansowanego jadłospisu. Półki sklepowe oferują olbrzymie ilości różnego rodzaju "zdrowych" produktów dietetycznych, które po przeczytaniu ich składu często stają się "zdrowe" tylko z nazwy. Jak nie zabłądzić w dążeniu do bycia zdrowym?

Catering dietetyczny Zdrowie Na Widelcu proponuje pomoc w postaci prawidłowo zbilansowanych posiłków przygotowanych przez pasjonatów kuchni pod okiem wykwalifikowanych dietetyków - prosto pod Twoje drzwi! Regularne posiłki dostarczającę energię na cały dzień, czas zaoszczędzony na gotowaniu, który można poświęcić rodzinie lub własnym pasjom, spożywanie pokarmów wysokiej jakości przygotowywanych w sposób pozwalający zachować wartości odżywcze – to wszystko przemawia za tym, aby wypróbować nasze programy żywieniowe!

Dlaczego nie używamy słowa "dieta"? Słowo to kojarzy się z określonym terminem jej trwania. Chcemy zmienić ogólne pojęcie zdrowego odżywiania z krótkotrwałego procesu na styl życia. Zależy nam również na tym, aby każda z pozycji z menu była smaczna, bogata w witaminy, minerały i błonnik, bez dodatku ulepszaczy i konserwantów. Przede wszystkim jednak skupiamy się na tym, aby programy żywieniowe były urozmaicone, a tym samym obalały mit, że zdrowie na widelcu jest nudne i jałowe!

Zdrowie Na Widelcu to grupa otwartych osób, która ceni sobie indywidualne podejście do Klienta. To nas wyróżnia! Dostosowujemy posiłki do Twych preferencji smakowych i indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy nie tolerujesz glutenu, wybrałeś wegetarianizm, czy po prostu nie lubisz surowej papryki – jesteśmy po to, żeby ustalony program żywieniowy spełniał Twoje wymagania.

Nasz catering dietetyczny jest dedykowany zarówno dla osób aktywnych sportowo poszukujących profesjonalnej opieki żywieniowej i suplementacyjnej, jak i dla osób, które potrzebują zmiany nawyków żywieniowych. W oparciu o własne doświadczenie i dla sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, skomponowaliśmy kilka propozycji programów żywieniowych:

KLASYCZNY – Przewidziany dla osób, które pragną zredukować wagę i zmienić nawyki żywieniowe nie dopuszczając do efektu "jo-jo". Program klasyczny to także rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie połączenie zdrowego żywienia z zaskakującymi walorami smakowymi.

SPORTOWY - Przewidziany dla osób aktywnych sportowo. Program jest dostosowywany według potrzeb energetycznych i zaopatrzenia na składniki odżywcze. Uwzględnia również częstotliwość treningów, a co za tym idzie posiłki okołotreningowe.

KLINICZNY – Przewidziany dla osób cierpiących z powodu przewlekłych chorób (dna moczanowa, niedczynność tarczycy, cukrzyca, itp.), dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią, czy też dla osób po przebytych operacjach.

INDYWIDUALNY – Program przewidujący wykonywanie posiłków według programu żywieniowego dostarczonego przez klienta.

Nie jesteśmy firmą zajmującą się tylko przygotowywaniem dietetycznych posiłków. Nad formą naszych klientów pracują doświadczeni trenerzy personalni. Postępy są monitorowane, a każdy z Klientów może swobodnie korzystać z naszego wsparcia i wiedzy zarówno z zakresu zdrowego odżywiania, ale i sportu i suplementacji. Dzięki kompleksowej obsłudze dajemy gwarancję sukcesu w osiągnięciu zamierzonego celu!

Nasz zespół składa się również z kreatywnyh osób lubiących wyzwania, nie tylko te kulinarne! Chcesz zorganizować przyjęcie i szukasz cateringu, który przygotuje dla Ciebie zdrowe lecz wyszukane dania? A może zastanawiasz się nad urodzinowym tortem dla Twojego dziecka, który nietoleruje glutenu? Jeśli Twoje zamówienie jest nietypowe - zadzwoń do nas, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Jak to działa?

Skontaktuj się z nami. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin wywiadu żywieniowego, na którym określisz swój cel, preferencje smakowe i dogodne dla Ciebie terminy dostaw. Nasi kucharze codziennie przygotowują świeże, urozmaicone i bogate w składniki odżywcze potrawy. Posiłki w bezpiecznych i wygodnych w użyciu opakowaniach dostarczane są codziennie pod wskazany adres. W trakcie korzystania z naszego cateringu możesz swobodnie korzystać z naszego wsparcia i modyfikować swój plan żywieniowy. Dodatkowo masz możliwość zgłaszać na bieżąco swoje preferencje żywieniowe, aby nasze dania w pełni odpowiadały Twoim gustom kulinarnym. W przypadku zmiany adresu/terminu dostawy lub wstrzymywania jej, wystarczy poinformować nas 24godziny przed datą dostarczenia posiłków (najpóźniej do godziny 8:00 w dniu poprzedzającym planowane spożycie posiłków).
Z myślą o klientach wprowadziliśmy dwa dogodne terminy dostaw:
- w dniu poprzedzającym planowane spożycie posiłków - dostawa w godzinach pomiędzy 19:00 a 22:00
- w dniu planowanego spożycia posiłków - dostawa w godzinach pomiędzy 6:30 a 10:00

Zamów zestaw próbny!

Jeśli chcesz bez zobowiązań wypróbować naszą ofertę – zamów zestaw próbny! Najpóźniej do godziny 10 w dniu poprzedzającym planowane spożycie posiłków zgłoś się do nas (mailowo lub telefonicznie). Ustalimy porcję dostarczonych posiłków, termin i adres dostawy. Cena zestawu próbnego 40zł (1500 kcal).

CENNIK I PEŁNA OFERTA - ZAPRASZAMY DO GALERII!
Śledźcie nas na instagramie:
http://instagram.com/zdrowienawidelcukonin

3 Maja 60 Konin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:00 - 20:00
Wtorek:
07:00 - 20:00
Środa:
07:00 - 20:00
Czwartek:
07:00 - 20:00
Piątek:
07:00 - 20:00
Sobota:
07:00 - 20:00
Niedziela:
07:00 - 20:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Sklep spożywczy, Dietetyk, Usługi kateringowe

Zdrowie Na Widelcu catering dietetyczny Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę