Nicrometal S.A.

verified_user
95 polubień
7 ulubione
Starotoruńska 5
87-100 Torun, Polska
Poproś o informacje

Nicrometal S.A. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Nicrometal S.A. to grupa spółek oferujących kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie gospodarowania odpadami wytwarzanymi podczas produkcji. Wyróżnia nas współpraca z przemysłem lotniczym, stoczniowym i zbrojeniowym. Jesteśmy jednym z największych kontrahentów Agencji Mienia Wojskowego. Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia w tym zakresie.

Zamykamy procesy recyklingu począwszy od audytów poprzez opracowywanie procedur i dokumentacji, aż po odbiór odpadów i ich odzysk.

Ekologia wpisana jest w misję naszej firmy: pozyskujemy od przedsiębiorstw produkcyjnych odpady przemysłowe, dbamy o ich właściwe składowanie, transport, segregowanie oraz recycling.

Posiadamy certyfikat potwierdzający działania w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami ISO 9001:2006 (obecnie dostosowany do ISO 9001:2008) w zakresie recyclingu i sprzedaży stali wysokostopowych, aluminium oraz innych metali. W tym samym zakresie Nicrometal działa w oparciu o System Zarządzania Środowiskowego zgodny z wymaganiami ISO 14001:2004.