Akademia Fotografii Amatorskiej AFA

verified_user
5699 polubień
244 ulubione
Al. Róż 8
00-566 Warszawa, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Akademia Fotografii Amatorskiej AFA

Szkoła Podstawowa Te Vizja Warszawa Wawer Warszawa
Szkoła Podstawowa Te Vizja to prywatna placówka oferująca wysoki poziom nauczan…
Fundacja Gdańska Szkoła Muralu Warszawa
al. Stanów Zjednoczonych 34 lok. 147, Warszawa
None
Sympozjum Internet School sp. z o.o. sp.k. Warszawa
Plac Konstytucji 3/66, Warszawa
<p>Szkoła Języków Obcych Sympozjum jest podmiotem stworzonym z myślą o potrzeb…
Szkoła tańca Shock Dance Warszawa
Żegańska 1a, Warszawa
<p>Szkołą Tańca Shock Dance istnieje od 1992 roku. Zajęcia taneczne dla dzieci …

Akademia Fotografii Amatorskiej AFA Informacje o firmie

Ogólne informacje

Akademia Fotografii Amatorskiej AFA to miejsce, w którym na pewno znajdziesz dla siebie interesujące warsztaty, zajęcia lub imprezę fotograficzną.

Na kursie podstawowym zachęcimy Cię do podjęcia wyzwania "zaczynam robić zdjęcia w innym trybie niż "zielone auto"!", wyjaśniając oczywiście po co te wszystkie guziki i pokrętła w Twoim aparacie, co i po co możesz ustawić w pozycjach menu oraz jak świadomie robić lepsze zdjęcia. Wszystko to w spokojnym tempie 7 zajęć wykładowych i jednego wspólnego pleneru.

To samo ale w syntetycznej i kompaktowej formie przekazujemy podczas kursu weekendowego czyli naszej propozycji kursu podstawowego dla bardzo zapracowanych. To intensywne, ale bardzo dobrze ocenianie przez uczestników szkolenie poziomu podstawowego.

Dla tych, którzy nie potrzebują już pozyskiwania wiedzy na poziomie podstawowym, posiadamy w ofercie wiele ciekawych fotograficznych propozycji - od zajęć w studio fotograficznym, przez warsztaty rozwijące technikę lub umiejętności zaawansowego amatora - warsztaty aktu, warsztaty strobingowe czy przygotowane przez naszych Partnerów i Przyjaciół warsztaty autorskie. Można tu wspomnieć o warsztatach "Kobiecość" Ewy Danowskiej czy warsztaty z aktu z Bartkiem Wardziakiem.

Polecamy również nasze imprezy z cyklu KONESER, podczas których świetnie się bawimy - i techniką i konwencją, zawsze z udziałem pięknych modelek i modeli, zawsze w ciekawym miejscu, zawsze w małej grupie uczestników...

Wszystkich, którzy lubią podróżować i oddawać się swojej fotograficznej pasji mamy w ofercie plenery krajowe i zagraniczne - w tym kultowy już plener wakacyjny w Drohiczynie oraz egzotyczne wyprawy fotograficzne do Maroka i na Kretę... Zdjęcia jakie powstaja podczas tych wyjazdów powoduja sporo emocji u tych, którzy z różnych powodów nie wzięli w nich udziału :)

Nowoczesna fotografia cyfrowa to również praca w tak zwanej "cyfrowej ciemni". Dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć zgłębiać tajniki obróbki zdjęć mamy w ofercie szkolenia dostosowane do potrzeb i poziomu zaawansowania uczestników - od zupełnych podstaw katalogowania i obróbki zdjęć do szkoleń poziomu 3 na których przekazywane są sztuczki i tricki zaawansowanego retuszu zdjęć.

Nieustannie pracujemy nad nowościami w ofercie Akademii, a zawsze mamy na uwadze Twoje zadowolenie z uczestnictwa w warsztatach. Jak nam idzie możesz sprawdzic w zakładce opinie :) Przypominamy równiez, że kazde nasze zajęcia i warsztaty możesz podarować bliskiej osobie w postaci eleganckiego vouchera prezentowego.

Serdecznie pozdrawiamy i wierzymy, że "do zobaczenia"!

Twoja Akademia Fotografii Amatorskiej AFA

Al. Róż 8 Warszawa

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Szkoła,

Akademia Fotografii Amatorskiej AFA Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę