Hotel Solar SPA

verified_user
4239 polubień
1154 ulubione
Zdrojowa 4
34-460 Szczawnica, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Hotel Solar SPA

WyjazdFirmowy.pl Szczawnica
Widok 35, Szczawnica
Na temat turystyki biznesowej wiemy naprawdę dużo. Doświadczenie nauczyło nas, …

Hotel Solar SPA Informacje o firmie

Ogólne informacje

Nasz hotel jest nowoczesnym i komfortowym obiektem. Posiadamy miejsca noclegowe w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych, pokojach typu studio oraz klimatyzowanych pokojach lux i apartamentach.
Najatrakcyjniejsza jest lokalizacja naszego hotelu znajdującego się w samym sercu Szczawnicy - Zdroju pośród zieleni parku uzdrowiskowego zapewni ona Państwu spokojny i komfortowy wypoczynek.
Niewielka odległość -200 m, jaka dzieli nasz hotel od centrum Szczawnicy i wyciągu krzesełkowego na Palenicę (4700m tras narciarskich) sprawi, iż Państwa pobyt pozostanie niezapomniany.
Oferta nasza skierowana jest do wszystkich chcących miło spędzić czas, poznać piękno Pienin, uprawiać czynny wypoczynek korzystając nie tylko z doskonałych tras narciarskich ale i spacerowych. W kompleksie hotelowym znajduje się park wodny z licznymi atrakcjami.
MEDICAL SPA z gabinetem medycyny estetycznej oraz centrum rehabilitacji zapewni Państwu całodobową opiekę medyczną oraz konsultacje lekarzy specjalistów z zakresu balneologii i medycyny fizykalnej, pediatrii oraz medycyny estetycznej. Oferujemy szeroką gamę usług dla wszystkich chcących poprawić stan zdrowia, wygląd oraz komfort psychiczny.
W hotelowej restauracji poznacie Państwo smak doskonałych potraw z kuchni regionalnej oraz międzynarodowej a przyjemny klimat kawiarni z drink-barem umili Państwu pobyt w naszym hotelu.
Dla małych gości korzystających z wypoczynku z rodzicami, proponujemy oprócz spacerów i wypoczynku, kąpiele w basenie oraz korzystanie z pokoju zabaw, a w sezonie letnim z placu zabaw na świeżym powietrzu. Dzieci pod czujnym okiem hotelowego animatora będą mogły aktywnie spędzić czas poświęcony zabawom i konkursom przygotowywanym na każdy dzień pobytu. Dla małych gości organizujemy również dni tematyczne, podczas których będą mogły zapoznać się z kulturą i tradycjami panującymi w okolicy jak również z pięknym krajobrazem i rozrywkami w zależności od pory roku. Rodzice w tym czasie mogą zrelaksować się w hotelowym spa, parku wodnym, bądź odpocząć przy kawie w hotelowej restauracji.

Zdrojowa 4 Szczawnica

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Biuro podróży, Usługi hotelarskie, Medyczne spa

Hotel Solar SPA Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę