Chata Rybacka

verified_user
465 polubień
330 ulubione
ul. Grunwaldzka 39
72-346 Pobierowo, Polska

Chata Rybacka Informacje o firmie

Ogólne informacje

Chata Rybacka to jedyne w swoim rodzaju miejsce na kulinarnej i dancingowej mapie Pobierowa. Lokal od ponad 14 lat serwuje swoim gością wyśmienite dania: ryby smażone i z pieca, dania obiadowe, fast food, śniadania.

To co odróżnia Chatę Rybacką od innych lokali gastronomicznych to tradycja przygotowywania wyśmienitych posiłków w myśl zasady: zadowolony klient zawsze wraca.

Staramy się oferować naszym klientom najwyższą jakość dań, aby za rok również nas odwiedzili.

Chata Rybacka to również wspaniałe dancingi z muzyką na żywo oraz karaoke. Wydzielony parkiet pozwala się naszym gościom wspaniale bawić, a w przerwie od zabawy można zamówić posiłek, piwo, lub drinka.

Taneczne imprezy idealnie wpasowały się w klimat Chaty Rybackiej, stając się jej wizytówką. O zadowoleniu gości świadczy fakt, że pojawiają się co roku te same osoby, twierdząć że wakacje w Pobierowie, wiążą się z wizytą na dancingu w Chacie Rybackiej, oraz zjedzeniu przepysznej ryby.

Czy możemy napisać coś jeszcze?

Chyba tylko że, zapraszamy wszystkich aby sprawdzili smak naszych posiłków, oraz przeżyli wspaniałą zabawę na dancingu. Jesteśmy pewni, że również Państwo po wizycie w Chacie Rybackiej dodacie pozytywny komentarz w naszej księdze gości.

ul. Grunwaldzka 39 Pobierowo

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
11:30 - 21:00
Wtorek:
11:30 - 21:00
Środa:
11:30 - 21:00
Czwartek:
11:30 - 21:00
Piątek:
11:30 - 21:00
Sobota:
11:30 - 21:00
Niedziela:
11:30 - 21:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook facebook
Kategorie
kuchnia polska restauracja z daniami na wynos
Słowa kluczowe
Restauracja europejska, Bar, Smażalnia ryb

Chata Rybacka Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę