Pracownia Dekoracji Okien Agnieszka Derek

verified_user
121 polubień
7 ulubione
Wrzesińska 144
62-020 Swarzedz, Polska
Poproś o informacje

Pracownia Dekoracji Okien Agnieszka Derek Informacje o firmie

Ogólne informacje

Pracownia dekoracji okien została założona w 2001r.

Głównym naszym celem jest wykonywanie usług na indywidualne zamówienie klienta.

Zajmujemy się kompleksową obsługą, poczynając od pomiarów, projektu, przez realizację, montaż, a kończąc na zawieszeniu i konserwacji wykonanych modeli. Przy projektowaniu dekoracji okiennych uwagę zwracamy na cały wystrój wnętrza, jego styl i szczegóły jakie w nim występują. Dzięki temu tworzone dekoracje komponują się z całością wnętrza. Staramy się by efekt naszej pracy zaspokoił wymagania i gusty naszych odbiorców.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów i zapotrzebowaniu na tkaninę we wnętrzu oferujemy :

firanki, zasłony, lambrekiny
kapy na łóżka, baldachimy, poduszki, wałeczki
sukienki na krzesła, pokrowce na kanapy i fotele
obrusy, serwety, falbany bankietowe
rolety, panele japońskie, żaluzje, plisy, moskitiery
koce, ręczniki, płaszcze kąpielowe

W swej ofercie posiadamy także kolekcję tapet skomponowanych z tkaniną,co

pozwala na stworzenie harmonijnego wnętrza.

Mimo, że istniejemy od niedawna, to możemy pochwalić się wieloma kompleksowymi projektami, które cieszą oczy gości i właścicieli domów, rezydencji, pałacy w Mierzęcinie, Wolsztynie, Kowanówku, Ambasady Polskiej w Berlinie. Naszym dziełem są apartamenty Hotelu Vivaldi, Hotelu Batory. Nasze dekoracje zdobią wnętrza wielu restauracji i hoteli. Wykonujemy dekoracje dla klientów o wysokich wymaganiach. Rozwiązujemy problemy okien nietypowych i „trudnych”.

Dysponujemy nowoczesnymi systemami montażu dekoracji na oknie. Oprócz tradycyjnych karniszy i szyn, dysponujemy mechanizmami rolet rzymskich, austriackich, panelami, szynami sterowanymi elektrycznie i na pilota. Dekorujemy okna łukowe - gniemy szyny i rury po łuku w pionie i w poziomie. Zajmujemy się montażem.

W kolekcji naszych tkanin znajduje się około 3000 wzorów. Są to tkaniny zasłonowe (bawełny, lny, jedwabie, żakardy, szenile, floki, tkaniny zaciemniające, pokryte teflonem, niepalne), oraz firanki ( tiule, batysty, etaminy, organzy, w różnych kolorach – drukowane i haftowane). Tkaniny obiciowe, stylowe, klasyczne, nowoczesne, dziecięce. W swej ofercie posiadamy kolekcję tkanin z atestami nie palności, które znajdują swoje zastosowane w hotelach. Sprowadzamy tkaniny z Włoch, Francji, Hiszpanii, Anglii, Niemiec, na indywidualne zamówienie klienta.

Posiadamy również szeroką gamę dodatków dekoracyjnych typu: sznury, pompony, wstążki, lamówki, koła przelotowe. Do powstania dekoracji okiennych używamy specjalistycznych taśm, sztywników najwyższej jakości, obciążników itp.

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość, oraz zadowolenie klienta z naszych usług.

Wrzesińska 144 Swarzedz

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Siedziba firmy, Artykuły do wystroju wnętrz,

Pracownia Dekoracji Okien Agnieszka Derek Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę