ELKABEL Hurtownia Elektryczna

verified_user
88 polubień
Zemborzycka 112
20-445 Lublin, Polska
Poproś o informacje

ELKABEL Hurtownia Elektryczna Informacje o firmie

Ogólne informacje

Hurtownia Elektryczna ELKABEL posiada siedzibę główną w Lublinie oraz osiem oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju: Gliwice, Kielce, Kraków, Pruszcz Gdański, Rzeszów, Wrocław, Zamość, Ząbki k. Warszawy oraz Biuro Handlowe w Bielsko-Białej.

Produkty oferowane przez nas w sprzedaży spełniają najsurowsze normy europejskie i krajowe oraz posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty.

Dzięki współpracy z wiodącymi producentami branży elektrotechnicznej oferujemy produkty najwyższej jakości, które są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających Klientów.

W przypadku nietypowych zamówień gwarantujemy realizację w najkrótszym z możliwych terminów. Dysponujemy stanowiskami do odmierzania i cięcia kabli, a także taborem samochodowym, umożliwiającym realizację dostaw do Klienta. Dbamy, aby nasza firma była szanowanym i cenionym partnerem biznesowym, dlatego też przywiązujemy dużą wagę do obsługi Klienta i współpracy z dostawcami. W trosce o nieustanny rozwój firmy, stale podnosimy kwalifikacje naszego zespołu.

ELKABEL, to więcej niż hurtownia elektryczna, to sprawdzony i solidny partner, którego warto każdemu polecić. Przyjdź, przekonaj się i dołącz do grona naszych Klientów.

Zemborzycka 112 Lublin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:00 - 18:00
Wtorek:
07:00 - 18:00
Środa:
07:00 - 18:00
Czwartek:
07:00 - 18:00
Piątek:
07:00 - 18:00
Sobota:
08:00 - 14:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Hurtownia/sklep,