Zdrowiszka

verified_user
2272 polubień
17 Stycznia 46
02-146 Warszawa, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Zdrowiszka

Ciabbatta Catering Warszawa
Mozarta, Warszawa
Bez względu na to, dla ilu osób, i z jakiej okazji, chcą Państwo przygotować s…
Bratek Warszawa
Szuberta 35, Warszawa
Dla nas gotowanie jest sztuką, pasją, którą pragniemy się z Państwem dzielić. D…
Ekologiczny catering Warszawa
Ekologiczny catering dietetyczny. Jakość produktów, a co za tym idzie posiłków …
CATERING POLSKI PAMA S C Warszawa
ul. Mirtowa 4/15 , Warszawa
None

Zdrowiszka Informacje o firmie

Ogólne informacje

Zdrowiszka powstała z pasji do gotowania i chęci dzielenia się tą pasją z innymi. Kierowane jest do ludzi chcących wzmocnić swą wydajność fizyczną i umysłową. Opiera się na diecie nicejskiej, która zakłada ograniczenie tłuszczów zwierzęcych na rzecz tłuszczów roślinnych.

Nasze posiłki składają się z produktów pełnoziarnistych (pieczywo żytnie, płatki owsiane, jęczmienne, otręby, przetwory z orkiszu), pestek, orzechów, chudego nabiału, sezonowych owoców, ale przede wszystkim z pełnej gamy warzyw.

Wychodzimy z założenia, że najlepszą drogą do osiągnięcia lub utrzymania odpowiedniej wagi jest dieta, która doda nam energii i chęci do podejmowania wysiłku fizycznego i dalszej pracy nad sobą. Owsianki, kasze, warzywa… to wspaniale odżywienie również dla mózgu, dlatego jest doskonała dla osób pracujących w umysłowo narażonych na duży stres.

Nasza dieta nie polega na liczeniu kalorii lecz na zmianie swoich przyzwyczajeń. Dlaczego? Otóż np.

100g. płatków kukurydzianych to 366kcal. Przy czym to niemal same węglowodany o wysokim indeksie glikemiczny, co oznacza, że poziom glukozy we krwi szybko wzrasta i szybko spada. Powoduje to, że za kilkadziesiąt minut znowu jesteśmy głodni. Natomiast płatki owsiane to 367 kcal. A po dodaniu suszonych owoców i kilku orzechów nawet jej kaloryczność dochodzi nawet do 450kcal., ale zawarte w nich węglowodany złożone uwalniane powoli ograniczają skoki cukru dzięki czemu czujemy sytość nawet do 3h., a rekordowa zawartość błonnika poprawia perystaltykę jelit czyli następuje efekt odwrotny do tycia. I na takich założeniach opiera się nasza dieta.

Nasze posiłki to paliwo dla mózgu i mięśni, ale również nowe kulinarne odkrycie i niewątpliwa przyjemność dla podniebienia.

Zdrowiszka to styl życia w którym hamburger nie będzie smakował jak dawniej, a niemal każda czekolada będzie za słodka.

17 Stycznia 46 Warszawa

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
05:00 - 13:00
Wtorek:
05:00 - 13:00
Środa:
05:00 - 13:00
Czwartek:
05:00 - 13:00
Piątek:
05:00 - 13:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Usługi kateringowe,

Zdrowiszka Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę