Party Service

verified_user
606 polubień
ul. Ślężna 118
53-111 Wrocław, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Party Service

wesela.PanBalon.pl Wrocław
Kwiatkowskiego 4, Wrocław
None
Miss no more Wrocław
Wrocław, Wrocław
Miss no more to nowoczesna agencja ślubna z Wrocławia. Kochamy śluby i robimy w…
Vintage Love Wrocław
Wrocław, Wrocław
WYJĄTKOWA DEKORACJA NA WYJĄTKOWE OKAZJE Nasze świecące litery LOVE nadadzą Tw…
Ślubna Gwardia Wrocław
Główna 68/14, Wrocław
Firma Ślubna Gwardia ma za zadanie sprawić aby WASZ ślub był magiczny. Dlaczego…

Party Service Informacje o firmie

Ogólne informacje

PARTY SERVICE – rozsmakuj się z nami !

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem imprez na dowolne okazje. Tym, co nas wyróżnia spośród innych firm, jest dbałość o detale i nastawienie na potrzeby Klienta. Mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu doskonale radzimy sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami. Jak mogą poświadczyć nasi Klienci, nie tylko organizujemy imprezy, ale dbamy również o to, żeby były one wyjątkowe i niezapomniane.

Każdą imprezą zajmuje się menadżer z wieloletnim doświadczeniem, który potrafi doradzić każdemu Klientowi. Jesteśmy kreatywni, zaangażowani i pasjonujemy się kulinarią – z nami świat smakuje lepiej!
Kładziemy nacisk na podnoszenie kompetencji zawodowych naszych pracowników, którzy stale uczestniczą w szkoleniach i targach branżowych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Podążamy za trendami i nowatorskimi rozwiązaniami, dzięki czemu nasze potrawy są wyjątkowe, wyśmienicie smakują i estetycznie wyglądają. Przywiązujemy wagę do jakości – do przygotowania naszych dań używamy tylko świeżych składników od sprawdzonych dostawców.

Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne, finansowe, co umożliwia nam obsługę kilku dużych eventów jednocześnie. Jesteśmy częścią GRUPY IMPEL, lidera na rynku usług outsourcingowych w Polsce.

Jesteśmy solidnym partnerem dla branży eventowej. Od lat specjalizujemy się w organizacji dużych konferencji i kongresów, również międzynarodowych.

Co nas wyróżnia?
- działamy na terenie całego kraju
- posiadamy sieć kuchni centralnych - jest ich aż 35
- stale podnosimy kompetencje zespołu
- działamy zgodnie z wymogami systemu HACCP oraz ISO 22000

ul. Ślężna 118 Wrocław

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Planowanie imprez, Usługi kateringowe,

Party Service Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę