Interprof Rolety Żaluzje Bramy Automatyka

verified_user
3651 polubień
1 ulubione
Kochanowskiego 10
33-100 Tarnów, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Interprof Rolety Żaluzje Bramy Automatyka

Porolex Tarnów
Strusińska 10, Tarnów
Porolex to firma wykonująca rolety zewnętrzne, bramy garażowe, kraty rolowane, …

Interprof Rolety Żaluzje Bramy Automatyka Informacje o firmie

Ogólne informacje

Historia pewnej firmy…

Firma nazywała się wtedy INTERŻAL ...

Naszą przygodę z osłonami okiennymi zaczynaliśmy w 1993r. w garażu wynajętym w Wierzchosławicach gdzie produkowaliśmy żaluzje poziome.

Chociaż… słowo „produkowaliśmy” jest sporym nadużyciem, biorąc pod uwagę dostępność maszyn oraz części zamiennych, co pozwalało twierdzić, że w/w żaluzje raczej „klepaliśmy”. Jednak mimo ograniczeń serwowanych przez nowy kapitalistyczny ustrój wychodziło nam to całkiem nieźle, biorąc po uwagę, że niektóre z „wyklepanych” przez nas żaluzji działają do dzisiaj.

Maszyny na których zaczynaliśmy naszą przygodę dzisiaj z powodzeniem zasiliłyby szeregi muzeum technologii i mogłyby stanąć gdzieś pomiędzy telegrafem a maszyną do pisania. Dzisiaj sami dziwimy się że udawało nam się coś wyprodukować na tym „sprzęcie”.

Nasza garażowa korporacja rozwijała się bardzo prężnie, pozyskując zaufanie nowych klientów, za zaoszczędzone pieniądze kupiliśmy luksusowy samochód FIAT 126p (lekko skorodowany), którym dumnie odwiedzaliśmy naszych nowych i stałych klientów. Jednak mimo tego, że urzędowaliśmy w garażu klienci wciąż dobrze o nas mówili i polecali nas swoim przyjaciołom, rodzinie i znajomym.

Przyszedł rok 1995 i zaczęliśmy zauważać, że nasz luksusowy garaż stał się nieco zbyt ciasny dla naszej produkcji, a zamówień ciągle przybywało.

Zdecydowaliśmy się więc na przeniesienie naszego zabytkowego parku maszyn i niezapomnianych doświadczeń do większego, bardziej przestronnego garażu gdzie mogliśmy rozpocząć produkcję żaluzji pionowych a następnie moskitier.

Jak na złość zamówień przybywało… i przybywało… co nas oczywiście bardzo cieszyło i pozwalało twierdzić, że prawidłowo wykonujemy naszą pracę.

Rok 1997 był rokiem gdzie znów zauważyliśmy, że garaż się skurczył… chociaż niektórzy twierdzili, że to przez ilość zamówień i rzeszę wiernych klientów. Teraz wiemy że mieli rację :)

Zdecydowaliśmy więc o przeniesieniu naszego bagażu doświadczeń i kilkuset kilogramów złomu produkującego żaluzje do nowego miejsca w Tarnowie.

Były to blaszane garaże, które wtedy dumnie nazywaliśmy halami oraz przestrzeń biurowa do obsługi klientów. Wszystko mieściło się na niewyobrażalnie wielkiej powierzchni 160 m². Adres był również godny: ul. Monopolowa 6.

Widząc takie połacie wolnego miejsca stwierdziliśmy, że musimy zacząć produkować rolety zewnętrzne co też niezwłocznie zrobiliśmy. W 1998 roku produkowaliśmy niewyobrażalną dla nas na te czasy ilość aż 400 rolet rocznie.

W 2010 roku z racji rozszerzenia działalności o systemy inteligentne oraz szeroko pojętą automatykę osłon zewnętrznych przyszedł czas na zmianę nazwy firmy.

Odtąd nazywamy się INTERPROF

Rozwój, postęp i lojalni klienci nie pozwolili nam jednak stać w miejscu i w 2012 roku przenieśliśmy naszą produkcję na powierzchnię mogącą pomieścić kilkanaście garaży z 1993 roku a dział sprzedaży i ekspozycję przenieśliśmy na ul. Kochanowskiego 10 w Tarnowie.

Dzisiaj produkujemy ok 12 000 rolet zewnętrznych rocznie i wysyłamy je lub montujemy w Polsce i Krajach UE.

Mimo, że zabytkowe maszyny zastąpiliśmy nowoczesnym sprzętem nadal cieszymy się każdym nawet najmniejszym zamówieniem, tak jak wtedy gdy pracowaliśmy w garażu.

Lubimy kiedy klienci dziękują nam za świetny produkt i obsługę. Lubimy też pierogi ruskie… ale to już temat na rozmowę w cztery oczy na którą serdecznie zapraszamy na ulicę Kochanowskiego 10.

Przy okazji pomożemy wybrać najlepszy dla Państwa produkt z montażem przez wyspecjalizowaną ekipę.

Kochanowskiego 10 Tarnów

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 17:00
Wtorek:
09:00 - 17:00
Środa:
09:00 - 17:00
Czwartek:
09:00 - 17:00
Piątek:
09:00 - 17:00
Sobota:
09:00 - 13:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Sklep z żaluzjami i zasłonami,

Interprof Rolety Żaluzje Bramy Automatyka Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę