Mateusz Fizjotrener Sowiński

verified_user
694 polubień
2 ulubione
Zachodniopomorskie, Jagiellońska 67
70-382 Szczecin, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Mateusz Fizjotrener Sowiński

Dietetyk w Szczecinie Jakub Piotrowski Szczecin
Monte Cassino 24, Szczecin
Dietetyk Szczecin. Dietetyk w Szczecinie Zajmuje się układaniem diet suplementa…
SLIMER AGNIESZKA FRANKEL Szczecin
ul. Romualda Traugutta 136, Szczecin
None
Just Health. Szczecin
Europejska 31 , Szczecin
Poradnia dietetyczna i biomedycyny sportowej
Esbelta Studio Odchudzania Dietetyk Szczecin
u. Duńska 6, Szczecin
Studio odchudzania Esbelta oferuje kompleksowe usługi, które w sposób skuteczny…

Mateusz Fizjotrener Sowiński Informacje o firmie

Ogólne informacje

Od kiedy pamiętam sport i zdrowy styl życia były nie tylko moimi pasjami, ale wartościami, którymi chciałem dzielić się z innymi. W dzisiejszych czasach branże fitness i wellnes przenikają się, ludzie zaczynają dostrzegać potrzebę i wielką wartość prowadzenia zdrowego stylu życia. Dbałość o zdrowie i dobrą kondycję ciała, często przybiera postać profilaktyki, ale też nierzadko jest wynikiem już przebytych chorób czy urazów. Moje kwalifikacje i doświadczenie zdobyte w klubach fitness w Polsce i za granicą wykorzystuje na co dzień pomagając zarówno osobom, które chcą pracować nad swoim ciałem i kondycją w celu poprawy zdrowia i sprawności, jak również z osobami będącymi świeżo po, i w trakcie rehabilitacji. Dzięki wykształceniu medycznemu fizjoterapeuty, oraz uprawnieniom trenera personalnego, potrafię wnikliwie analizować biomechanikę ludzkiego ciała, dzięki czemu treningi są bardzo efektywne, bezpieczne i poprawiają funkcje organizmu.

Znajomość anatomii oraz fizjologii człowieka pozwala mi realizować m.in. takie cele, jak redukcja bólu kręgosłupa, wizualne korekcje sylwetki czy powrót do sprawności. Ponadto stosuję techniki treningu mentalnego, co wpływa na wzmacnianie psychiki, ponieważ pozytywne nastawienie jest nieocenione w przełamywaniu kolejnych barier. Wierzę, że ciało musi wykonywać złożony i zróżnicowany wysiłek, aby służyło nam sprawnie do końca życia. Szeroką wiedzę z zakresu dietetyki i nutraceutyków, wykorzystuję w układaniu harmonijnych programów dietetycznych, opartych na smaku i prawidłowych wartościach odżywczych. Zawsze wnikliwie oceniam produkty i przyprawy, a w pracy manipuluje ich wartościami żywieniowymi. Nie boje się wyzwań, a każdy klient jest dla mnie ważny. Sukcesy moich podopiecznych są dla mnie równie istotne, jak własne.

Zachodniopomorskie, Jagiellońska 67 Szczecin

Mateusz Fizjotrener Sowiński Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę