Jantar Wody Mineralne

verified_user
636 polubień
9 ulubione
Żurawia 24
78-100 Kołobrzeg, Polska
Poproś o informacje

Jantar Wody Mineralne Informacje o firmie

Ogólne informacje

W północnej Polsce, w starym nadbałtyckim kurorcie Kołobrzeg (dawniej Kolberg) bije źródło wyjątkowej i ekskluzywnej wody Jantar,pochodzącej z głębokich podziemnych pokładów wodonośnych. W tym samym miejscu 300 milionów lat temu znajdował się praocean. To właśnie dzięki niemu woda Jantar jest tak bogata w minerały pochodzące z soli permskich, które przez miliony lat odkładały się na dnie tego wielkiego zbiornika wodnego.
Jantar jest w 100 procentach naturalna, podziemną wodą reliktową której wiek m. in. przy pomocy badań izotopowych określono na 10 000 lat.
Jej obszar zasilania, to ekologicznie czysty region Pojezierza Drawskiego, skąd przesączając się powoli przez liczne warstwy litosfery i ulegając naturalnej długoterminowej filtracji woda ta dociera do Kołobrzegu.
Woda Jantar wraz z solankami i borowiną stanowią podstawowe bogactwa naturalne uzdrowiska Kołobrzeg.

Żurawia 24 Kołobrzeg

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook twitter
Kategorie
dostawca wody butelkowanej
Słowa kluczowe
Firma z branży gastronomicznej,

Jantar Wody Mineralne Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę