Klub Muzyczny Browar Polski

verified_user
4804 polubień
5970 ulubione
Dworcowa 20
70-950 Szczecin, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Klub Muzyczny Browar Polski

Weronika Motyl tattoo artist Szczecin
Batalionów chłopskich 72, Szczecin
Tatuażystka i właścicielka Studia tatuażu Veronique tattoo
Make-up Artist Szczecin
, Szczecin
None
Kurs Fotografii Cyfrowej Szczecin Szczecin
Al. Piastów 7, Szczecin
Witamy Wszystkich zainteresowanych kursem fotografii cyfrowej. Jeśli macie pro…
ARTEMIX KONTRAKT Sp. z o.o. Szczecin
ul. Jagiellońska 10 , Szczecin
Artemix | Projektowanie oświetlenia i wnętrz. Meble i lampy włoskie. Jesteśmy w…

Klub Muzyczny Browar Polski Informacje o firmie

Ogólne informacje

Klub Muzyczny Browar Polski zlokalizowany jest przy ul. Dworcowej 20 w Szczecinie w neogotyckim budynku Poczty Polskiej. Głównym założeniem autorów pomysłu na ten klub jest wypełnienie go muzyką na żywo, imprezami na wysokim poziomie artystycznym oraz występami kabaretowymi, stand-up'owymi, spotkaniami poetyckimi itp. wydarzeniami.
Organizację życia artystycznego klubu zaprojektował znany szczeciński animator kultury Waldek Kulpa (wieloletni szef nieistniejącego już Studenckiego Centrum Kultury Kontrasty, prezes Stowarzyszenia SZOK - Szczecińska Offensywa Kulturalna, wokalista zespołów STARSi i my z delty). Od 1 stycznia 2017 Waldek został dyrektorem Domu Kultury 13 Muz i pożegnał się z nami.
Weekendy wypełnione są zabawą na parkiecie, imprezy często były prowadzone osobiście przez Waldka Kulpę oraz innych znanych szczecińskich prezenterów muzyki. W tygodniu od g.20 na scenie pojawiają się małe formy muzyczne (solo, duet). Studenci Akademii Sztuki, a także już znani muzycy grają na żywo na przeróżnych instrumentach, by umilić czas gościom klubu.
Browar Polski to klub muzyczny, ale zarazem największa piwiarnia w mieście, w której piwo z tanka podawane jest w kuflach półlitrowych i litrowych. Oprócz piwa napić się tutaj można wszelkich dobrych trunków alkoholowych i bezalkoholowych. Klub stawia również na bardzo dobre polskie jedzenie, w menu znajdziecie zatem żurek, golonkę, żeberka, schabowy czy chleb ze smalcem.

Klub oprócz dużej sali klubowej z parkietem do tańca i sceną (razem około 195 m2) dysponuje dwoma mniejszymi salami doskonałymi na eventy firmowe, imprezy okolicznościowe (jedna na około 50 osób, druga na około 30, oprócz tego ta druga wyposażona jest w dodatkowy samodzielny bar).

Codziennie otwieramy od g.12, w sobotę i niedzielę od 13. Zapraszamy!!!

Dworcowa 20 Szczecin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
13:00 - 22:00
Wtorek:
13:00 - 22:00
Środa:
13:00 - 22:00
Czwartek:
13:00 - 22:00
Piątek:
13:00 - 03:00
Sobota:
12:00 - 03:00
Niedziela:
12:00 - 01:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube
Kategorie
artysta bar browar
Słowa kluczowe
Restauracja polska, Klub taneczny i nocny,

Klub Muzyczny Browar Polski Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę