Szafran i Miód - Catering Event Service

verified_user
1552 polubień
20 ulubione
Strzelecka 7B
80-803 Gdańsk, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Szafran i Miód - Catering Event Service

Grand-Tourist s.c. Gdańsk
Centrum Handlowe City Forum, ul. Podwale Grodzkie 8 , Gdańsk
Zaledwie 3 km od Starego Miasta w Gdańsku, w Gdańskim Domu Turystycznym tworzy…
Pracownia Smaku - Catering dietetyczny i okazjonalny Gdańsk
Pracownia Smaku to rodzinna firma działająca na trzech płaszczyznach: cateringu…
SZYMON MUDRY - AMERICAN SUBS Gdańsk
KOLARSKA 5, Gdańsk
Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura
Rzemieślnik Dom Wypoczynkowy Gdańsk
Piastowska 206 , Gdańsk
Dom Wypoczynkowy „RZEMIEŚLNIK” usytuowany jest w Gdańsku Jelitkowie przy ul. Pi…

Szafran i Miód - Catering Event Service Informacje o firmie

Ogólne informacje

„Szafran i Miód“ – to wyśmienity catering i nie tylko….
Nasza kuchnia to miejsce gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, to miejsce, w którym zaspokajane są kulinarne potrzeby zarówno tych, którzy lubią tradycyjny polski smak, jak i tych którzy cenią sobie potrawy z współczesną nutką. To, co wartościowe w polskiej tradycji, łączymy ze smakiem kuchni świata, dzięki czemu osiągamy wyjątkowy efekt. Technologia naszej produkcji opiera się na słusznych, starych sprawdzonych recepturach. Bazujemy na najlepszych regionalnych produktach i naturalnych surowcach najwyższej jakości. Nie istnieją dla nas wyzwania niemożliwe – możemy zapewnić catering dla dziesięciu, stu czy tysiąca osób. Jesteśmy w stanie przygotować nawet najbardziej oryginalne menu i dostarczyć je w każde nietypowe miejsce. Poza wyśmienitym cateringiem, którego przygotowanie zapewni Państwu nasz profesjonalny zespół, oferujemy także wszelką pomoc w jego organizacji. Zaproponujemy i przedstawimy Państwu miejsca na zorganizowanie każdego eventu, od imprezy firmowej, uroczystego bankietu, konferencyjnej po urodziny, wesela, komunie, rocznice oraz wszelkiego rodzaju inne imprezy okolicznościowe. Pomożemy w załatwieniu wszystkiego, co niezbędne z jego realizacją. Naszą siłą jest doświadczenie, elastyczność i osobiste zaangażowanie pracowników, połączone z rozwiniętą infrastrukturą oraz otwartością na innowacje. Wszystkie oferty przygotowujemy indywidualne – zgodnie z Państwa budżetem, sugestiami oraz wymaganiami. Unikatowy design i nowatorskie aranżacje to obok wyśmienitej kuchni i profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie, wyznaczniki niepowtarzalnego stylu jakim jest Szafran i Miód. Nie bez znaczenia jest także nazwa naszej firmy. Szafran – ekskluzywny, szlachetny niepowtarzalny. Miód - złocisty, słodki, zdrowy. Tak właśnie kojarzy się nasz catering, Szafran i Miód to prawdziwa uczta dla zmysłów.
Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie, a obsługiwane przez nas imprezy na długo zapadły w pamięci Państwa gości.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zespół Szafran I Miód - Catering Event Service.

Strzelecka 7B Gdańsk

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus twitter youtube
Kategorie
catering
Słowa kluczowe
Planowanie imprez, Restauracja, Usługi kateringowe

Szafran i Miód - Catering Event Service Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę