Setka BAR

verified_user
10791 polubień
6906 ulubione
Kazimierza Wielkiego 50
50-070 Wrocław, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Setka BAR

Antresola by nigdy nie zapomnę Wrocław
Zwycięska 14 f / 1, Wrocław
Nasza restauracja to miejsce przyjazne, z rodzinną atmosferą, miejsce do któreg…
Party Service Wrocław
ul. Ślężna 118, Wrocław
PARTY SERVICE – rozsmakuj się z nami ! Zajmujemy się kompleksowym przygotowani…
MM PRO - Event Management Wrocław
Rynek 39/40, Wrocław
Nie jesteśmy typową agencją eventową. MM Pro to przede wszystkim imprezy na bar…

Setka BAR Informacje o firmie

Ogólne informacje

Klimat barów z filmów „Miś” czy „07 zgłoś się”, gwar ożywionych rozmów na tematy wszelakie, zapach swojskiej kuchni i bezpretensjonalna atmosfera to charakterystyczne cechy baru SETKA. Lokal zapraszający klientów przez całą dobę - siedem dni w tygodniu.
Tatar, flaczki, forszmak i galareta to jedne z głównych propozycji baru SETKA. Dania na zimno i na gorąco i oczywiście zmrożona „setka” podawana obowiązkowo z ogórkiem. Dla zagrychy, dla smaku i dla towarzystwa. Panie i amatorzy innych trunków również znajdą coś dla siebie, w lokalu serwuje się także wino i napoje bezalkoholowe, a z gorących oczywiście kawę i herbatę. Ceny nieburżuazyjne, ale jakość – owszem.
Wnętrze lokalu to wehikuł czasu. Długi kontuar i stołki barowe, wyposażenie inspirowane klasycznym "maluchem", plakaty i zdjęcia z epoki.
Ducha Polski Ludowej przywołują także oferowane klientom rekwizyty w postaci książeczek oszczędnościowych i bonów towarowych, uprawniających do ochoczej konsumpcji również bez udziału żywej gotówki.
Z przeświadczenia, iż przenieśliśmy się w socjalistyczną rzeczywistość Polski lat 60-tych, wyrwie nas jednak pewna zasadnicza różnica – nijak nie przystająca do ówczesnej bylejakości - gwarantowana świeżość i wysoka jakość potraw oraz raczej niespotykana w PRL-u uprzejmość obsługi . Ani się obejrzymy, jak stuknie nam „setka”.

Kazimierza Wielkiego 50 Wrocław

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
10:00 - 06:00
Wtorek:
10:00 - 06:00
Środa:
10:00 - 06:00
Czwartek:
10:00 - 06:00
Piątek:
10:00 - 06:00
Sobota:
10:00 - 06:00
Niedziela:
10:00 - 06:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Usługi kateringowe, Rozrywka, Bar

Setka BAR Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę