Klub AgRafKa

verified_user
1843 polubień
1480 ulubione
ul. Mielczarskiego 1
95-100 Zgierz, Polska
Poproś o informacje

Klub AgRafKa Informacje o firmie

Ogólne informacje

Od lat nasz klub „spina” wszystkich smakoszy piwa (szczególnie tego z regionalnych browarów) i dobrej muzyki. Działamy prężnie w centrum Zgierza, choć nieco ukryci na jednej z bocznych uliczek, w gościnnym budynku Miejskiego Ośrodka Kultury, przy Mielczarskiego 1.
Niezmordowanie częstujemy gości piwem z różnych stron świata. Rozpieszczamy muzyką rockowo-alternatywną z domieszką soulu, folku, metalu, smoth jazzu, jazzu itd. Rozbawiamy koncertami. Przyciągamy imprezami o charakterze kulturalno – artystycznym.Jednym słowem, idziemy trochę pod prąd komercji, ale też próbujemy się godnie sprzedać!
„AgRafKa” ma swój klimat, gada się dobrze, bo jest czeskie piwo, a nikt tak w knajpach pięknie o życiu nie opowiada jak Czesi. Czasem klub dudni od sportowych emocji, gdy na ekranie „wielkie kopanie”. A jak już się zrobi lato i zazieleni ogród – przychodzą mamy z wózkami i dzieciakami i panuje atmosfera familijna. A zdarza się, że piłka wpada do piwa, bo obok parasoli, na piaskowym boisku rozgrywane są mecze siatkówki. Latem można poczuć sie urlopowo!

ul. Mielczarskiego 1 Zgierz

Godziny otwarcia
Wtorek:
17:00 - 23:00
Środa:
17:00 - 23:00
Czwartek:
17:00 - 23:00
Piątek:
17:00 - 02:00
Sobota:
17:00 - 02:00
Niedziela:
16:00 - 23:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Sztuka i rozrywka,

Klub AgRafKa Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę